دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد:

آمادگی دانشجویان همتایار خوابگاهی برای خدمات روانشناختی بیشتر

مفدا پردییس 5

همتایاران پس ازبرنامه ریزی دانشکده ای و انجام فعالیت های روانشناختی دانشکده ای، این بار در پی تمهیدات اداره مشاوره کوی پردیس، وارد فضای خوابگاهی می شوند.

 به گزارش مفدامشهد، اولین جلسه مددکاری در پردیس با همتایاران خوابگاهی در ۶ بهمن  از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ با حضور ۱۲ نفر از دانشجویان و و با همراهی مددکاران و روانشناسان واحد اداره مشاوره و سلامت کوی پردیس برگزار گردید.

همتایاران پس ازبرنامه ریزی دانشکده ای و انجام فعالیت های روانشناختی دانشکده ای، این بار در پی تمهیدات اداره مشاوره کوی پردیس، وارد فضای خوابگاهی می شوند. فضای خوابگاهی از اهمیت چندانی برخوردار است و با در نظر گرفتن شرایط خوابگاهی، مشکلات و نیز فرصت های خوابگاهی، می تواند موقعیت خوبی بهبود سلامت روان دانشجویان صورت گردد. 
سعید اعلم زینلی، مددکار کوی پردیس در این خصوص گفت: در این جلسه  توضیحاتی درخصوص آشنایی دانشجویان همتایار با خدمات  مددکاری و مشاوره صورت گرفت و انتظارات  از همتایاران که همکاری دانشجویان را می طلبید، مطرح  گردید که  مورد استقبال دانشجویان نیز قرار گرفت، ومقرر گردیدکه جهت آشنایی دانشجویان خوابگاهی تبلیغاتی با نظر همتایاران انجام خواهد گرفت، همتایاران در خوابگاه ها می توانند به خدمات رسانی بهتر و مطلوب در زمینه ی روانشناختی در محیط خوابگاهی را فراهم کند و به همین منظور  دانشجویان همتایار خوابگاهی با اتیکت مشخصات ( عکس ضمیمه شده ورشته بانام خانوادگی ) وارد اتاق ها خواهند شد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.