شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

جلسه توجیهی دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد

جلسه توجیهی دانشجویان خارجی دانشگاه علوم پزشکی همدان

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مراسمی با عنوان جلسه توجیهی ویژه دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه علوم پزشکی همدان تشکیل شد.

به گزارش مفدا همدان، از جمله اهداف برگزاری این جلسه توجیهی معرفی و بیان مقررات مجموعه های مختلف دانشگاه از زبان مسئولین و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی بود.

سخنرانی توسط دکتر «سیده زهرا اصغری» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از جمله بخش های اجرایی در این جلسه دو ساعته به شمار می رفت.

در جلسه توجیهی دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا مسائل مختلفی در خصوص خوابگاه های دانشجویی، قوانین حاکم بر این خوابگاه ها، توجه و لزوم ثبت زمان ورود و خروج دانشجویان به این مجموعه ها و هماهنگی با مسئولین خوابگاهی، به دو زبان انگلیسی و کوردی توسط «بهزاد عزیری» و «صباح قدیمی» مطرح شد.

از دیگر موضوعات و مباحث مهم بیان شده در این جلسه می توان به ارائه برنامه زمان بندی شده حرکت سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان از خوابگاه ها به دانشگاه و بالعکس، مراقبت از وسایل و تجهیزات موجود در خوابگاه ها، تاکید بر رعایت نظافت شخصی و عمومی و نیز توجه به عکس دار کردن کارت های دانشجویی اشاره کرد.

در ادامه این جلسه که توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی و با همکاری واحد بین الملل دانشگاه برگزار شد، یکی از اصلی ترین مباحث مورد بررسی مبحث سلف غذاخوری بود که هر یک مترجمین توضیحاتی را در خصوص نحوه رزور غذا، توزیع کارت های غذا و نیز نحوه شارژ اینترنت ارائه دادند.

پخش کلیپ با موضوع معرفی همدان و جاذبه های گردشگری و طبیعی این خطه به زبان انگلیسی و نیز بیان نقطه نظرات توسط نمایندگان دانشجویان غیر ایرانی هم از دیگر بخش های اجرا شده در این مراسم بود.

گرفتن عکس یادگاری و پذیرایی از حاضرین، پایان بخش جلسه توجیهی دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه علوم پزشکی همدان بود.

برای مشاهده گزارش تصویری این مراسم لطفا اینجا کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.