شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶

مهدی بختیاری دبیر بخش دانشجویی جشنواره هشتم

مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، در دانشگاه علوم پزشکی لرستان با ثبت ٤٥٠ اثر در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد

جشنواره هشتم دانشگاه علوم پزشکی لرستا

یشترین اثر ثبت شده مرحله دانشگاهی جشنواره فرهنگی توسط محسن نظری به دبیرخانه رسیده است

مهدی بختیاری دبیر بخش دانشجویی جشنواره هستم با اعلام آمار بخش‌های مختلف جشنواره، از استقبال بی‌نظیر دانشجویان از ابراز خرسندی کرد و افزود امسال در بخش‌هایی ثبت اثر داشته‌ایم که تاکنون در دانشگاه فعال نبوده‌اند.

 هشتمین جشنواره فرهنگی که در سه بخش دانشجویان، اساتید وکارمندان برگزار می‌شود، در مجموع ١٤٣نفر ثبت نام کردند که ١١٨ دانشجو-١٨ کارمند و ٧ نفر از اساتید را شامل می‌شود.

از مجموع ٤٥٠ اثر ثبت شده در این جشنواره، ٣٩٢ اثر از دانشجویان و٤٦ اثر از کارمندان و ١٢ اثر از اساتید در سامانه ثبت شده است.

بیشترین اثر ثبت شده نیز توسط محسن نظری به دبیرخانه رسیده است.

بختیاری ابراز امیدواری کرد امسال تعداد بیشتری از دانشجویان و کارمندان به مرحله حضوری که ٢٥ فروردین لغایت ١ اردیبهشت در پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود، راه یابند.

وی در پایان از مسیولین و کارمندان معاونت فرهنگی دانشجویی با منتشر کردن پیامی، قدردانی کرد.

در بخشی از این پیام آمده است:

"من لم یشکر الناس لم یشکر الله

اینک که بعد از گذشت سه ماه   شور و اشتیاق فرهنگی را به اوج رسانده‌ایم، رسم ادب را به جا آورده و از مسئولین محترم که به دانشجویان اعتماد کردند و رهبری قطار جشنواره را به قشر جوان کشور سپردند قدردانی می‌کنیم.

بدون شک اعتماد معاون محترم دانشجویی فرهنگی به تیم اجرایی جشنواره، همدلی مدیر محترم فرهنگی با سفیران جشنواره، همراهی کارشناس دبیرخانه جشنواره و همکاری بی حد و حصر کارشناس محترم مجتمع گلدشت و روابط عمومی معاونت از خاطرمان نخواهد رفت. "

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.