شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳

سرپرست دانشکده علوم پزشکی خوی منصوب شد

وزیر بهداشت

وزیر بهداشت، دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه را با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی خوی منصوب کرد.

به گزارش مفدا، دکتر سید حسن هاشمی در این حکم یادآور شده است: دکتر جواد آقازاده، رئیس  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ارومیه نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب­عالی، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خوی منصوب می­ شوید.

وی تاکید کرده است: از جناب­عالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشکده و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش­های حوزه مأموریت خود اقدامات اعلام شده را انجام دهید.

به گزارش مهر، تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان، ارتقاء برنامه­ های جاری حوزه­ های بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی، صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی، عملیاتی کردن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت یازدهم، توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود و توجه به امر اعتدال، توان­مندی و شایسته­سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت از جمله انتظارات اعلام شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.