چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه:

دانشگاه علوم پزشکی همدان از دانشگاه‌های برتر در حوزه اجرای ضیافت اندیشه اساتید کشور است

حجت الاسلام کاظمی نهاد رهبری همدان

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ضیافت اندیشه اساتید یک‌سری دوره‌های دانش‌افزایی و توانمندسازی اساتید است که در حوزه‌های معرفتی و دانش‌های عمومی غیرتخصصی اساتید برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا همدان و به نقل از وبدا، حجت‌الاسلام کاظمی گفت: نهاد رهبری با توجه به ماموریت‌هایی که در راستای افزایش فهم سیاسی، بصیرت، فهم دینی و مذهبی و تاریخی و برخی حوزه‌های مرتبط با مهارت‌ها و دانش‌های عمومی دارد آموزش‌هایی با عنوان طرح ضیافت اندیشه از سالهای گذشته در دانشگاه برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: که در آغاز طرح ضیافت اندیشه هم برای دانشجویان و هم برای اساتید برگزار می‌شد و بعدها حوزه اساتید پررنگ‌‍تر و حوزه دانشجویی کمرنگ‌تر شد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه با بیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی ضیافت اندیشه هر ساله در بسیاری از دانشگاه‌ها ازجمله دانشگاه علوم پزشکی همدان رایج است که با توجه به سطح علمی اساتید و مشارکت آنان تلاش دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدان بر این بوده که بهترین اساتید کشوری در این کلاسها در دانشگاه حاضر شوند.

وی افزود: بر اساس نظر سنجی‌های دفتر مرکزی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه کلاسهای دانشگاه علوم پزشکی همدان معمولا با موفقیت خوبی همراه بوده است و اساتید استقبال خوبی از این برنامه‌ها داشتند و طبق نظر دفتر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی همدان بر اساس مقایسه کیفیت کلاسها، نظم برنامه‌ها، حجم استقبال اساتید و آیتم‌های دیگر جزو دانشگاههای برتر در حوزه اجرای ضیافت اندیشه اساتید بوده است.

حجت الاسلام کاظمی در پاسخ به سئوالی در خصوص برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای افزایش کیفیت دور جدید برنامه‌های ضیافت اندیشه گفت: معمولا یک نظرسنجی از اساتید نسبت به اساتید حاضر در هر برنامه انجام می‌شود و هر استادی که موفقیت خوبی به دست آورده یک کلاس پویا و فعالی که اساتید مشارکت بالایی داشته باشند در ارزشیابی نمره بالایی کسب کردند.

وی با تاکید بر اینکه در جلسات ضیافت اندیشه اساتید مباحثی استفاده شود که اعضای هیات علمی دانشگاه احساس کننند آن موضوع مسئله آنان است، خاطرنشان کرد که  تمام نظرات دوستان در سال‌های گذشته ارائه شده مد نظر قرار گیرد تا برنامه‌هایی در خور شأن اعضای هیات علمی برگزار شود.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه از برگزاری ضیافت اندیشه اساتید در تابستان یا اوایل تیر ۹۹ خبر داد و افزود: اطلاع رسانی در خصوص این برنامه از طریق پیامک و سایت دانشگاه انجام می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.