شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱

کمپین "دانشگاه سبز" در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

دانشگاه سبز

این کمپین در راستای ترویج فرهنگ درختکاری و توجه به محیط زیست و نیز تقدیر از افراد نخبه و تاثیرگذار جامعه علمی، فرهنگی و ورزشی دانشگاه برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برگزاری کمپین دانشگاه سبز در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناسبت هفته درختکاری خبر داد.

مهدی محمدی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به شروع کمپین «دانشگاه سبز» از هفتم اسفندماه سال جاری، گفت: این کمپین در راستای ترویج فرهنگ درختکاری و توجه به محیط زیست و نیز تقدیر از افراد نخبه و تاثیرگذار جامعه علمی، فرهنگی و ورزشی دانشگاه برگزار می شود.

محمدی تصریح کرد: در این برنامه به نام و به یاد نخبگان و افراد تاثیرگذار جامعه علمی و فرهنگی دانشگاه، ورزشکاران، بازنشستگان دانشگاه، دانشجویان حائز مقام های برتر در زمینه های مختلف و اساتید ارتقا یافته نهالی در محوطه بیمارستان ها و مراکز مختلف دانشگاه کاشته می‌شود.

وی به همکاری اداره کل منابع طبیعی در اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: با همکاری اداره کل منابع طبیعی نهال‌های مورد نیاز در اختیار دانشگاه قرار داده شده است.

محمدی تصریح کرد: این طرح از روز شنبه (7 اسفند) با نهال کاری در محوطه بیمارستان فارابی شروع می‌شود و در ادامه طرح روز یکشنبه (8 اسفند) در بیمارستان امام رضا (ع)، روز دوشنبه (9  اسفند) در بیمارستان امام علی(ع)، روز سه شنبه (10 اسفند) بیمارستان طالقانی، روز چهارشنبه (11 اسفند) بیمارستان امام خمینی(ره)، روز شنبه (13 اسفند) بیمارستان معتضدی، روز یکشنبه (14 اسفند) بیمارستان دکتر محمدکرمانشاهی، روز دوشنبه (15 اسفند) دانشکده بهداشت، روز سه شنبه (16 اسفند) دانشکده پیراپزشکی، روز چهارشنبه (17 اسفند) دانشکده پرستاری و مامایی، روز شنبه (20 اسفند) دانشکده پزشکی، روز یکشنبه (21 اسفنده) دانشکده داروسازی و نهایتا اختتامیه این کمپین روز سه شنبه(24 اسفند) در محوطه ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: اختتامیه کمپین سبز با برپایی جشن بزرگی در محوطه دانشگاه علوم پزشکی با حضور دانشجویان و مسئولین دانشگاه خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.