یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

لزوم یکسان سازی رویه‌ی آیین نامه موسیقیایی دانشگاه های علوم پزشکی

دومین نشست دبیران انجمن‌های علمی اتاق عمل کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در جلسه مدیر فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با دکتر سیما سادات لاری، ضمن دعوت از معاون محترم وزیر در امور فرهنگی برای بازدید از لرستان، در ابتدا به مسایل انطباق خدمات بهداشتی درمانی با موازین شرعی و اسلامی اشاره کرد وگفت: علیرغم نظرات بسیاری از دوستان، بنده کمیته انطباق را نمود خارجی فعالیت های فرهنگی و عصاره این فعالیت‌ها در بالین بیماران میدانم.

سیده هاجر موسوی افزود: اگر ما در عرصه فعالیت های فرهنگی، دانشجویان را خوب تربیت کنیم، قطعاً باید اجرایی شدن اهدافمان را در حوزه انطباق مشاهده کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در دانشگاه علوم پزشکی لرستان، بیش از ۸ سال است که متولی این کمیته معاونت فرهنگی دانشجویست و بازدیدهای هفتگی از مراکز بهداشتی درمانی توسط تیم نظارتی انجام می شود، خاطر نشان کرد: نتایج آن در قالب چک لیست وگزارش تشریحی به کلیه مسوولین دانشگاه ارجاع می شود.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در ادامه به دکتر لاری پیشنهاد کرد: برای کمک به اجرایی شدن اهداف متعالی این کمیته لازمست معاونین محترم فرهنگی و درمان وزارت بهداشت در سطح وزارتی با هم به شور بنشینند و تفاهمنامه ای برای وجود مکانیسمی برای عملی شدن این اهداف بیابند.

در بخش دیگری از سخنان مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، به بحث مطالبه دانشجویان برای اجرای موسیقی مانند سایر دانشگاهها در قالب آیین نامه موسیقیایی مصوب شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها در دانشگاه لرستان پرداخت و خواستار رویه ای یکسان در این خصوص شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.