شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

۲۸ و ۲۹ دی ماه؛

مهلت تکمیل مدارک داوطلبان آزمون دستیاری فوق تخصصی اعلام شد/برگزاری آزمون سوم بهمن ماه ۹۸

آزمون دستیاری فوق تخصصی

مهلت تکمیل مدارک ثبت نام برای داوطلبان سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی روزهای شنبه و یکشنبه ۲۸ و ۲۹ دی ماه ۹۸ اعلام شد.

به گزارش مفدا یاسوج و به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ثبت نام در سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی به صورت اینترنتی و در دو بازه زمانی اول تا نهم دی و ۱۴ و ۱۵ دی ماه ۹۸ انجام شده است.

نتایج بررسی مدارک داوطلبان ثبت نام کننده در طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس http://sanjeshp.ir قابل مشاهده است و داوطلبانی که دارای نقص مدرک هستند می توانند رفع نقص خود را در مهلت زمانی اعلام شده انجام دهند.

تمامی داوطلبان ثبت نام کننده دارای نقص مدرک در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۸ و ۲۹ دی ماه ۹۸ با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، سهمیه مناطق محروم صرفا جهت افراد واجد شرایط مناطق محروم مندرج در جدولی که در آینده منتشر می شود، قابلیت اقدام خواهد داشت.

بر اساس هشتاد و چهارمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصص، در این دوره، داوطلبان شرکت کننده واجد شرایط در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی، مجاز به شرکت در آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) آینده نیستند.

شرایط عمومی و شرایط اختصاصی شرکت در آزمون در دفترچه راهنمای پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی منتشر شده است.

«سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی» در روز پنجشنبه سوم بهمن ۹۸ برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه اول و دوم بهمن ۹۸ به صورت اینترنتی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

آزمون شفاهی نیز برای داوطلبانی که حدنصاب نمره کتبی تراز شده را کسب کرده باشند برگزار خواهد شد.

در آزمون شفاهی در تمامی رشته‌های فوق تخصصی به صورت منفرد یا ترکیبی از روش‌های PMP و  OSCE و مصاحبه ساختارمند و سایر روش‌های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته خود در هر رشته استفاده می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.