شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷

نشست مدیران فرهنگی با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار می‌شود

نشست مدیران فرهنگی

نشست سراسری مدیران فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۸ و ۲۹ دی‌ماه با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، نشست دو روزه مدیران فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی در روزهای ۲۸ و ۲۹ دی‌ماه در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود. معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در اولین نشست مدیران فرهنگی از زمان پذیرش مسوولیت شرکت کرده و ایراد سخنرانی می‌کند.

همچنین دکترحسن زائری‌لطف مشاور معاون وزیر و سرپرست اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت در این مراسم مسائل مختلفی را در حوزه فرهنگ مطرح کرده و به تبادل نظر با مدیران فرهنگی می‌پردازد.

حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی به‌عنوان معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و دکتر نعمت‌الله فاضلی دانشیار پژوهشگاه علوم‌انسانی و مطالعات‌فرهنگی از دیگر سخنرانان این نشست دو روزه فرهنگی هستند.

در «نشست سراسری مدیران فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» کارگروه‌های تخصصی به بحث و تبادل نظر در موضوعات فرهنگی می‌پردازند. کارگروه‌های تخصصی در نشست مدیران فرهنگی مباحث فرهنگی مختلفی از جمله حجاب و طرح انطباق، اردوهای جهادی، نهادهای دانشجویی، جشنواره‌ها، بسته تحول فرهنگی، شوراهای مشورتی و... را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهند.

مدیران فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور متولیان فرهنگی در سطح دانشگاه‌ها هستند تا کلیه فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را راهبری کرده و تسهیل کنند.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.