شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

در گفت و گو با مفدا مطرح شد:

برگزاری برنامه *ساعت نشاط و سلامت* ویژه دانشجویان دختر

برگزاری برنامه ساعت نشاط و سرگرمی ویژه دانشجویان دختر

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: برنامه *ساعت نشاط و سلامت* ویژه دانشجویان دختر با هدف ایجاد روحیه شاد و سالم در این ترم تحصیلی با موفقیت اجرایی شد.

تهمینه صالحیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مفدا ایرانشهر اظهار داشت: یکی از برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی برای ایجاد روحیه نشاط و شاداب در بین دانشجویان برگزاری برنامه های مفرح تحت عنوان *ساعت نشاط و سلامت* است.

وی افزود: با ابلاغ این برنامه از سوی وزارت بهداشت، برنامه ریزی های لازم در این معاونت با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان، تربیت بدنی انجام گرفت و برنامه های مختلف و متنوع در طول ترم تحصیلی برگزار شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: کوهنوردی، مسابقات ورزش همگانی، بازیهای بومی محلی و سرگرمی های مختلف و برنامه های طنز و کمدی از جمله برنامه هایی بود که امسال در محیط خوابگاه، دانشگاه و خارج از دانشگاه برای دانشجویان دختر و پسر انجام شد.

صالحیان بیان داشت: آخرین برنامه*ساعت نشاط و سلامت* 10 دی ماه ویژه دانشجویان دختر در خوابگاه طوبی(1) با هدف افزایش روحیه و عملکرد تحصیلی آنها قبل امتحانات پایان ترم با اجرا کردن بازیهای بومی و سرگرمی و مسابقه ورزش همگانی نظیر یه قل دوقل و فوتبال دستی با شرکت 20 دانشجو بوده است.

صالحیان در ادامه خاطرنشان کرد : با شروع ترم جدید و انجام برنامه ریزی های لازم، این برنامه ویژه دانشجویان اجرا می شود، تا فضای شاداب و مفرح در دانشگاه و خوابگاه ها داشته باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.