شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی:

شهیدسلمیانی وابسته به خدا بود که موفق بود

توانمندسازی

حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی در چهارمین دوره توانمندسازی سرگروههای حلقه های صالحین بسیج جامعه پزشکی استان یزد با تاکید براینکه باید با خدا باشیم گفت: به قدری این مساله در حاج قاسم سلیمانی قوی بود که آدم لمس می کرد، شهید سلمیانی وابسته به خدا بود که موفق بود.

به گزارش مفدا یزد، حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی  با بیان اینکه خداوند متعال به عمق عمل نگاه می کند اظهارداشت: از آنجایی که عمل اگر برای خدا باشد خریدار آن خدا است لذا عملتان (عمل صالح) را برای خدا انجام دهید چرا که اگر عمل برای رضای خدا نباشد قبول نمی شود.

وی با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و بدرقه وی توسط مردم گفت: بنیه و جوهری که مردم را در مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی  کشاند، اخلاص عمل حاج قاسم بود.

راشدیزدی بابیان اینکه اگر کسی بسیجی کارکند برای مردم است گفت: هرکس از مردم، بامردم  و برای مردم باشد در قلب مردم جای دارد.

وی با تاکید براینکه باید با خدا باشیم گفت: به قدری این مساله در حاج قاسم سلیمانی قوی بود که آدم لمس می کرد. شهید سلمیانی وابسته به خدا بود که موفق بود.

حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی ادامه داد: بسیج از اخلاصش زیاد استفاده کرد و جامعه ما از اخلاص همه بسیجیان بهره مند می شوند. در مباحث پزشکی عالی ترین نوع خدمت بسیجی ارائه می شود. همچنین در بحث خدمت سلامتی بشر، خدمت فرهنگی و خدمت برقراری امنیت بسیج به عالی ترین روش خدمت ارائه می کند و خداباید اجرشان بدهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.