سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱

رستمی در مراسم تشییع شهید سلیمانی:

انتقام سخت حق مردم است / مسئولان باید در مسیر سردار سلیمانی حرکت کنند

رستمی

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: انتقام سخت حق مردم است و مردم انتظار دارند مسئولان در مسیر سردار سلیمانی حرکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، حجت الاسلام رستمی، رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها با حضور در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت صبح دیروز در تهران  گفت: قاسم سلیمانی یک سردار عالی رتبه و شخصیت محبوب را که جزو عزیزترین چهره‌های مدافع اسلام است را آمریکا با وقاحت و صراحت اعلام کرد که این شخصیت را کشته بنابراین انتقام حق ماست و انتقام سخت را از آن‌ها خواهیم گرفت. اینکه کسی بگوید که دوره انتقام نیست انتقام جویی نسبت به انسان‌های متداولی که در اثر یک خشم و ناراحتی تلافی می‌کنند، مجاز است، اما نسبت به دشمن کینه توز که با وقاحت به ملت‌های مظلوم ظلم می‌کند و به صراحت اعلام می‌کند که این سردار را به شهادت رسانده باید انتقام بگیریم.

وی افزود: حضور مردم این پیام را به دشمن می‌دهد که به شدت باید پشیمان شویم اگر سردار سلیمانی در حیاتش خار چشم دشمنان بود و شهادتش نیز پایان حضور و ابرقدرتی آمریکا در منطقه خواهد بود. این پیام را به مسئولان می‌دهد که مردم انتظار دارند که مسئولان هم در مسیر نورانی سردار حرکت کنند و سازش با ستمگران و کنار آمدن با آن‌ها در مرام سردار نبود و به فکر سرجای خود نشاندن سران سلطه باید باشند. اقدام درست و عکس العمل مناسب اتفاق نیفتد این‌ها این قدر بی شرم هستند که می‌توانند این اتفاقات را تکرار کنند.

رستمی یادآور شد: خروجی از برجام اتفاق نیفتاده بلکه جمهوری اسلامی به دلیل بدعهدی‌های آمریکا بخشی از تعهداتی که داشته متوقف کرده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.