چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱

دومین جلسه هم اندیشی مراکز مشاوره دانشگاه های تبریز به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

جلسه مشاوره

تاکید دکتر آقازاده در مورد افزایش آگاهی در دانشجویان علاقمند و شکوفا کردن توانمندی های این قشر پر توان و اشاره به روحیه خیرخواهی در جوانان ایرانی و موفقیتهای آنان در پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن

به گزارش مفدا تبریز، دومین جلسه هم اندیشی مراکز مشاوره دانشگاه های تبریز با تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط آقای دکتر مغانی ریاست اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز گردید. در ابتدا ایشان در مورد لزوم همکاری بین ادارات مشاوره و استفاده از پتانسیل های دانشجویی تاکید نمودند.

در ادامه خانم سهیلا کریم زادشریفی مسئول همتایاران دانشگاه در مورد طرح پیشنهادی و لزوم جذب دانشجوهای داوطلب برای همکاری در بخشهای آموزشی و تربیت مربی های همسان در سطح دانشگاه های تبریز تاکید نموه، دانشجویان داوطلب را پس از معرفی به مسئولین مشاوره دانشگاه ها ارجاع دادند.

سپس جناب آقای دکتر آقازاده معاون دانشجویی دانشگاه در مورد افزایش آگاهی در دانشجویان علاقمند و شکوفا کردن توانمندی های این قشر پر توان اشاره و در مورد روحیه خیرخواهی در جوانان ایرانی و موفقیتهای آنان در پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن توضیحاتی ارائه نمودند.

در ادامه دکتر علی اکبر طاهر اقدم معاون محترم اجتماعی دانشگاه در باب اهمیت آسیبهای اجتماعی از دیدگاه رهبری و مسئولین نظام اشاره و در ادامه اعلام هرگونه همکاری با دانشگاه های استان و تامین نیروهای آموزشی در جهت توان افزایی علمی و سلامت روان قول مساعد دادند.

در ادامه جناب آقای امامی مدیر عامل موسسه نیکوکاری تبریز و رابط ثمن های استان در راستای اهداف آموزشی این موسسه توضیحات لازم را داده و اعلام همکاری موسسه را در این امر مهم متذکر شدند.

سپس خانم دکتر خیاط زاده مسئول بیماریهای بهداشت استان در مورد آمار و وضعیت ایدز استان و کشور توضیحاتی ارائه و اعلام کردند برای آموزش دانشجویان در جهت پیشگیری از ایدز آماده همکاری می باشند.

در ادامه هر یک از اعضاء جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در جهت رسیدن به هدف ارتقاء سلامت روان و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی دادند و در نهایت پس از معرفی نماینده های دانشگاه ها، دانشجویان داوطلب پیگیر مراحل بعدی طرح شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.