یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

تابناک تکذیبیه وزارت بهداشت را منتشر کرد

تکذیبیه وزارت بهداشت

پایگاه خبری تابناک، ضمن حذف خبر کذب خود که ادعا کرده بود معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت همسر خود را به سمت سرپرست اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت منصوب کرده‌است، تکذیبیه وزارت بهداشت که این موضوع را از اساس کذب می‌داند، منتشر کرد.

به گزارش مفدا، دیروز صبح پایگاه خبری تابناک با انتشار گزارشی با تیتر «‌اتفاقی عجیب اما تکراری در وزارت بهداشت؛ معاون تازه از راه رسیده برای همسرش حکم صادر کرد و آرزوی موفقیت نمود!» ادعا کرده بود که دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، همسر خود آقای دکتر زائری‌لطف را به سمت سرپرستی اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت منصوب کرده است!

اگرچه برای کسانی که از نزدیک با خانم دکتر لاری آشنا هستند و همسر بزرگوار ایشان را به خوبی می‌شناسند، این خبر بسیار مضحک بود، اما این گزارش خبری علامت سؤالی پیش‌روی برخی افراد دیگر که ایشان را از نزدیک نمی‌شناسند، ایجاد کرده بود.

پس از این اتفاق مسؤولان وزارت بهداشت با مدیرمسؤول این پایگاه خبری تماس گرفته و کذب بودن این موضع را به ایشان اطلاع دادند و این رسانه نیز سریعاً این مطلب را از روی خروجی پایگاه خبری تابناک حذف کرد. البته برخی از پایگاه‌های خبری در فضای مجازی به بازنشر این خبرکذب تابناک پرداخته و این موضع به سرعت در برخی رسانه‌ها بازنشر شد.

در پی این اتفاق معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تکذیبیه‌ای به مدیر مسؤول این پایگاه خبری ارسال کرده و از ایشان خواستند که متن تکذیبیه را در پایگاه خبری تابناک منتشر کنند.

در زیر تکذیبیه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و متن تکذیبیه‌ای که این رسانه منتشر کرده است را مشاهده می‌کنید:

لینک خبر تابناک را اینجا ببینید

امیدواریم که اصحاب رسانه با دقت بیشتری موضوعاتی که یک روی آن آبرو و حیثیت افراد است را بررسی و منتشر کنند و قول سدید و اخلاق رسانه‌ای را مبنای فعالیت رسانه‌ای خود قرار دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.