یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

بازدید اعضای بورد رشته فناوری اطلاعات وزرات بهداشت از دانشکده علوم پزشکی ساوه

دکتر حمیدرضا کوهستانی معاون آموزش دانشکده علوم پزشکی ساوه

اعضای محترم هیات ممتحنه، ارزشیابی و برنامه‌ریزی رشته مدیریت اطلاعات و انفورماتیک پزشکی وزارت بهداشت از دانشکده علوم پزشکی ساوه بازدید کردند.

اعضای محترم هیات ممتحنه، ارزشیابی و برنامه‌ریزی رشته مدیریت اطلاعات و انفورماتیک پزشکی وزارت بهداشت ضمن بازدید از دانشکده علوم پزشکی ساوه، امکانات این دانشکده را طی بازدید یک روزه در تاریخ ۱۱دی ماه سال ۹۸ مورد ارزیابی قرار دادند. 

بر این اساس، آقایان دکتر اصغر احتشامی و دکتر رضا خواجویی نمایندگان اعضای هیات ممتحنه و ارزشیابی رشته مدیریت اطلاعات و انفورماتیک پزشکی وزارت بهداشت، با همراهی معاون آموزشی، مدیر آموزش و تحقیقات و مدیرگروه رشته فناوری اطلاعات سلامت، از این دانشکده بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید، فضا و امکانات دانشکده شامل؛ کلاس ها، کتابخانه، سایت اختصاصی دانشجویان، سایت دانشکده مورد بررسی ارزیابی نمایندگان وزارت بهداشت قرار گرفت و بعد از آن با دانشجویان گروه رشته فناوری اطلاعات سلامت این دانشکده گفتگو نمودند.

در ادامه، اعضای گروه بازدید در بیمارستان شهید مدرس ساوه حضور یافتند و در آخرین مرحله، جلسه گفتگوی اعضای بورد با ریاست دانشکده جناب آقای دکتر نیک روش دانشکده انجام شد.

دکتر حمیدرضا کوهستانی

دکتر حمیدرضا کوهستانی

دکتر حمیدرضا کوهستانی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.