یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲

رئیس سازمان نظام روان شناسی خبر داد؛

تاسیس فدراسیون روان شناسی ورزشی

فدارسیون روان شناسی ورزشی

رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، از تاسیس فدراسیون روان شناسی ورزشی خبرداد.

به گزارش مفدا یاسوج و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور روز گذشته همایش ملی روان شناسی ورزشی با حضور محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور و سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، در وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد.

رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، با بیان اینکه ورزش حرفه‌ای برای نشاط اجتماعی اهمیت دارد، اظهار داشت: برای ورزش حرفه‌ای سلامت جسم و روان تواما لازم است تا کنون برای سلامت جسم برنامه ریزی مناسبی شده است، اما برای سلامت روان و نقش روان شناسی در موفقیت ورزشی دارد برنامه ریزی چندانی نشده است. پیشنهاد ما این است فدراسیون روان شناسی ورزشی در وزارت ورزش و جوانان تأسیس شود.

حاتمی، همچنین از آمادگی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور برای هر گونه همکاری با وزارت ورزش و جوانان در این خصوص خبر داد.

دیدار رئیس سازمان روان شناسی با استاندار

رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور با بهرام سرمست استاندار قم در ساختمان استانداری دیدار کرد.

در این جلسه استاندار قم مکانی جهت استقرار شورای استانی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره اختصاص داد و مقرر شد رئیس شورای استانی در جلسات شورای اجتماعی و سایر شوراهای مربوط شرکت کند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، این تصمیم در پی نامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، به استانداران سراسر کشور درباره اختصاص فضای فیزیکی به شوراهای استانی سازمان نظام گرفته شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.