یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها:

آمریکایی‌ها با پاهای خود از منطقه نروند با تابوت خواهند رفت

رستمی

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اقدام جنایتکارانه آمریکا گفت:آمریکایی‌ها به این نقطه خواهند رسید که اگر با پاهای خود از منطقه بروند بهتر از این است که با تابوت خارج شوند.

به گزارش مفدا یاسوج و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در مراسم بزرگداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی که با حضور دانشجویان در مسجد جلیلی تهران برگزار شد، گفت: نباید اجازه دهیم شهادت سردار سلیمانی توسط برخی از افراد مصادره شود و آن‌ها به جای اینکه عزت، صلابت و عزم راسخ در مقابله با دشمن را در دل جامعه بیاندازند تزلزل را به دل جامعه بیندازند و این شهادت را به عنوان شکست تلقی کنند.

وی ادامه داد: جریانی که با تعارف و فشار به دنبال این بود که آمریکا از منطقه برود الان و به دنبال شهادت سپهبد سلیمانی با قوت و صراحت اخراج آمریکا از منطقه را طلب می‌کند بنابراین آمریکایی‌ها به این نقطه خواهند رسید که اگر با پاهای خود از منطقه بروند بهتر از این است که با تابوت از منطقه خارج شوند و این مسیری است که نباید اجازه دهیم کسی غیر از این مسیر را به ما نشان بدهد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها یادآور شد: هر چند که داغ حاج‌قاسم سخت است، اما برخی‌ها در شهادت او بدمستی کردند به گونه‌ای که به دشمنان این آب و خاک احساس پیروزی دست داد، اما انشاالله خداوند این احساس را در کام آن‌ها تلخ خواهد کرد.

وی تصریح کرد: آنقدر اراده برای طی کردن مسیر شهید سلیمانی وجود دارد که در اراده ملت ایران ذره‌ای خلل وارد نخواهد شد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: ما اگر دلخوش و خوشبین به دشمن باشیم شیطانی عمل کرده‌ایم. نه باید به لبخندهای دشمن دل خوش بود و نه از بازوها و ابزارهای توانمند و حراست از دارایی‌های ارزشمند جامعه غافل و سست شد.

وی تصریح کرد: ما امروز دیدیم که دشمن چگونه از یک سو مدام پیام لبخند و مذاکره برای ما می‌فرستاد و در همان لحظه نیز به دنبال از بین بردن توانمندی‌ها و بازی‌های ما بود. اعتماد به دشمن روسیاهی در دنیا و آخرت را به همراه دارد و کسی که در این فضا به وعده‌های دشمن دلخوش کند یعنی به وعده‌های خداوند ایمان ندارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی تصریح کرد: شهید قاسم سلیمانی را شبانه، بزدلانه و در میدان غیر رزم به شهادت رساندند، کسانی که دست به چنین اقدامی زدند همان‌هایی هستند که ضرب شست حاج قاسم را در میدان رزم دیده اند و اتفاقاً باید در میدان رزم هم نتیجه انتقام سخت خون حاج قاسم را ببینند.

رستمی یادآور شد: شکل انتقام را نظام انقلابی و تدبیر فرماندهان بزرگ جبهه مقاومت تعیین می‌کند، چون دشمن به این اطمینان رسیده که دوران بزن دررو تمام شده و اتفاقاً خون حاج قاسم آغاز زوال هژمونی آمریکا به صورت قطعی در منطقه خواهد بود.​

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.