چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از ثبت و ارسال تعداد بیش از ۴۰۰ اثر به دهمین جشنواره نشریات دانشجویی خبر داد.    

دکتر مینوئیان- معاون فرهنگی و دانشجوی دانشگاه علووم پزشکی گناباد

دانشگاه علوم پزشکی گناباد توانست رکوردی بی نظیر در سطح دانشگاههای هم تراز خود با ثبت و ارسال تعداد بیش از ۴۰۰ اثر به دهمین جشنواره نشریات دانشجویی از خود به جای بگذارد.    

 به گزارش مفدا گناباد، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در پی اعلام ارسال آثار دهمین جشنواره نشریات دانشجویی کشور گفت: در این جشنواره به همت و پیگیری های مداوم مدیر فرهنگی و کارشناس مسئول نشریات دانشگاه و اعضای کانون نشریات امور فرهنگی صورت گرفت، دانشگاه علوم پزشکی گناباد توانست رکوردی بی نظیر از خود به جای بگذارد و با ثبت بیش از ۴۰۰ اثر که قریب به اتفاق آنها با کیفیت بودند، شرکت کند.

دکتر محمد حسن مینوئیان اظهار داشت: در این راستا اطلاع رسانی های لازم از طریق بنر، پوستر و استندهای مختلف در سطح دانشگاه، تبلیغات چهره به چهره، پیامکی و با استفاده از فضای مجازی در گروهها و کانالهای مختلف دانشجویی و تشکیل گروه خاص این جشنواره، صورت گرفت. با پیگیری های انجام شده و با وجودی که جشنواره نشریات دانشجویی، جشنواره ای خاص و مختص تعداد معدودی از دانشجویان که در بخش نشریات فعال هستند می شود، دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سطح دانشگاههای هم تراز خود طبق آماری که اعلام شده بسیار خوب عمل کرده و برای اولین بار توانست در این جشنواره ثبت حداکثر تعداد آثار را از خود به جای بگذارد.

دکتر مینوئیان در ادامه گفت: در طول مدت ثبت نام، اشکالات و ابهاماتی در سامانه جهت ثبت نام و ثبت آثار برای دانشجویان پیش آمد که با پیگیری های مداوم، این ابهامات رفع و دانشجویان موفق به ثبت آثار خود شدند. در واقع کانون های نشریات دانشگاه همه تلاش خود را به کار گرفت و همه امکانات لازم را در اختیار دانشجویان قرار داد تا بتواند چنین رکوردی را به ثبت برساند.

گفتنی است تعداد ۱۱ نشریه فعال در این دانشگاه مشغول فعالیت هستند و تعداد ۳ درخواست دیگر جهت فعالیت به شورای نظارت دانشگاه ارسال شده که در حال پیگیری است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.