یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

توسط رئیس هیات ورزش‌های دانشگاهی استان یزد صورت گرفت؛

قدردانی از فعالیت‌های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی یزد

ورزشی

رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان یزد طی بازدید از اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد، از اقدامات و فعالیت های ورزشی این دانشگاه قدردانی کرد.

به گزارش مفدا یزد، "امیدستوده نیا" رئیس هیات ورزش‌های دانشگاهی و رئیس تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در نشستی با رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه و جمعی از کارشناسان وابسته به آن، از فعالیت‌های مستمر ورزشی این دانشگاه در جهت ارتقاء سطح سلامت و افزایش مشارکت ورزشی دانشجویان و کارمندان قدردانی و تشکر نمود.

"محمدرضا ساده" رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه در این نشست، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این اداره، از انجام برنامه هایی همچون واگذاری بیش از ۲۵۰ سانس ورزشی ویژه دانشجویان و کارمندان و خانواده های دانشگاه، افزایش آمار بیمه شدگان ورزشی دانشگاه به بیش از چهار هزار نفر، راه اندازی ۱۷ هیات ورزشی در دانشگاه و ورود بیش از ۴۰۰ نفر در عرصه مدیریت ورزشی، برگزاری همایش‌ها و سمینارهای دانشگاهی و استانی مختلف در زمینه ارتقاء سواد سلامت افراد، راه اندازی زنگ ورزش در تمام مراکز دانشگاه و فروش اقساطی دوچرخه به پرسنل و... نام برد.

رئیس هیات ورزش‌های دانشگاهی ضمن تقدیر از ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه، ایشان را از فعالان ورزش استان برشمرد و عنوان داشت با انجام برنامه‌های ورزشی نمونه در دانشگاه، از ایشان به عنوان الگوی بسیار خوبی در سطح استان نام برده می‌شود و فعالیت‌های این دانشگاه را در سطح استان و حتی کشور زبانزد دانست و از کارشناسان تربیت بدنی خواست تا در کنار کسب تجربه های بسیار ارزشمند در این دانشگاه، جهت ترویج فرهنگ ورزش در سایر دانشگاه‌ها و استان تلاش نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.