چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸

افزایش تعداد انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان

دکتر جلیلی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: افزایش تعداد کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی در دستور کار دانشگاه قرار گرفته است به طوریکه هم‌اکنون شش تشکل، ۱۰ کانون و ۳۲ نشریه در این دانشگاه فعال هستند.

به گزارش مفدا همدان، دکتر ابراهیم جلیلی با اعلام این خبر گفت: با بیان اینکه از اواخر سال ۹۳ در این سمت پذیرش مسئولیت داشته است گفت: افزایش تعداد کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی در دستور کار قرار گرفته است، به طوریکه در گذشته سه تشکل دانشجویی و چهار کانون دانشجویی فعالیت داشت که این تعداد هم‌اکنون به شش مورد تشکل و ۱۰ مورد کانون رسیده است.

وی به افزایش تعداد نشریه‌های دانشجویی اشاره کرد و افزود: در سال‌های گذشته از ۱۲ نشریه شش مورد فعال بود که این تعداد هم‌اکنون به ۳۲ نشریه فعال رسیده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه شورای صنفی دانشجویی برای بهره‌گیری از نظرات دانشجویان تشکیل شده است، گفت: شورای صنفی دانشجویی فعال است و از نظرات دانشجویان برای بهبود امور استفاده می‌شود و بیشتر برنامه‌ها با پپگیری و نظارت آنان انجام می‌شود.

وی از دریافت مجوز ساخت خوابگاه ۴۰۰ نفره دخترانه خبر داد و اظهار کرد: با ساخت این خوابگاه و بهره‌برداری از آن در سال ۹۶ مشکل خوابگاه دانشجویان خانم رفع می‌شود.

جلیلی با اشاره به جایگاه دانشگاه در کشور بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی همدان ازجمله دانشگاه‎های برتر کشور از لحاظ تعداد دانشجو، رشته‎ها و مقاطع تحصیلی مختلف و متنوع به‌خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی، دکتری تخصصی، دستیاری و دوره‎های فوق تخصصی، استادان و اعضای هیئت علمی توانمند و همچنین برنامه‎‏ها و ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی است و دانشجویان فارغ‎التحصیل می‎توانند با بهره‏‎گیری از این قابلیت‌‎ها به تحصیل در مقاطع بالاتر ادامه دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.