یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

خروش دانشجویان دانشکده علوم پزشکی در حمایت از تفکر شهید سلیمانی

سراب

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی سراب با حضور در راهپیمایی مردم سراب در محکومیت جنایت تاریخی آمریکا در به شهادت رساندن "سردار قاسم سلیمانی"، بر مبارزه ابدی با استکبار و حمایت از مقاومت تاکید کردند.

به گزارش مفدا سراب"جمعی از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی سراب"به همت بسیج دانشجویی شهدای گمنام دانشکده با حضور در راهپیمایی مردم سراب در محکومیت جنایت تاریخی آمریکا در به شهادت رساندن ابرمرد مقاومت و جبهه ایستادگی و پایمردی باردیگر بر عهد خود در مبارزه با سلطه طبی های استکبار و حمایت از مقاومت تاکید کردند.

دانشجویان با سردادن شعار و حمل پلاکارد انزجار خود را از جنایت دشمنان در به شهادت رسیدن شهید سپهبد قاسم سلیمانی اعلام کردند.

یکی از دانشجویان در حالی که بغض در گلو داشت به خبرنگارماگفت: زهی خیال باطل است که اگر تصورشود با حذف فیزیکی شهید سلیمانی مقاومت و روش و طریقی که او می پیمود تضعیف شود بلکه تفکر و ایده شهید سلیمانی فراتر از مرزها نیز گسترش یافته و جهانی شده است.

دانشجوی دیگری با اشاره به اینکه به قول رهبر معظم انقلاب سیاست های ترامپ سیاست های بدون روتوش و عریان آمریکاست اظهارکرد:جدال بین حق و باطل ابدی است و ایران اسلامی به عنوان طلایه دارجبهه حق در برابر جبهه باطل ایستاده است وشیوه  شهادت سرداردل ها شهید سلیمانی به دست ا»ریکا و قبول مسئولیت این جنایت نشان داد که تروریسم دولتی آمریکا و اسرائیل امروز بزرگترین تهدید برای بشریت محسوب می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.