چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳

به گزارش خبرگزاری مفدا - جهرم

نشریه سایه دانایی / معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم

نشریه سایه دانایی

معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم صاحب امتیاز نشریه سایه دانایی است که حدود دو ماه است شروع به کار کرده و هفته آینده دومین شماره آن به چاپ خواهد رسید

به گزارش مفدا جهرم  : معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم صاحب امتیاز نشریه سایه دانایی است که حدود دو ماه است شروع به کار کرده و هفته آینده دومین شماره آن به چاپ خواهد رسید  .

این نشریه که مطالب روانشناختی  ،  علمی  ،  فرهنگی  ،  اقتصادی  ،  سیاسی و اجتماعی را پوشش می دهد زیر نظر مستقیم حجت الاسلام زین العابدین دست داده   ،   معاون فرهنگی  دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم  شروع  به فعالیت کرده  و با استقبال کارکنان و دانشجویان دانشگاه در حال اوج گرفتن است  .

جواد قاسمی مدیر مسئول این نشریه در مصاحبه با خبرنگار مفدا گفت  :  ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا با استفاده از پتانسیل علمی و همت کارمندان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی یک نشریه بروز و نو با هدف افزایش آگاهی کارمندان و دانشجویان به چاپ برسانیم. این مطالب، عمده دغدغه های روزانه و سبک زندگی را به چالش و نگارش می کشاند و با تحلیل های کارشناسی به سمع و نظر مخاطبانش خواهد رساند  .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.