چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹

در جشنواره فرهنگی ، ورزشی شهدای دانشجو ومدافع حرم فارس

حضور موفق دانشجویان ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مسابقات بسیج دانشجویی دانشگاههای استان

جشنواره بسیج ورزشی

جشنواره فرهنگی، ورزشی سرداران و ۳۸۴ شهید دانشجوی استان فارس، در امتداد دومین کنگره شهدای دانشجوی این استان و جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و شهدای مدافع حرم استان فارس برگزار گردیده شد.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق شد با حضور در جشنوارهء بزرگ فرهنگی، ورزشی شهدای دانشجوی فارس، در چند رشته کسب افتخار نماید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، جشنواره فرهنگی، ورزشی سرداران و ۳۸۴ شهید دانشجو و شهدای مدافع حرم فارس با شرکت ۳۰۰ دانشجوی بسیجی از دانشگاههای استان برگزار و ورزشکاران دانشجوی بسیجی دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی شیراز با شایستگی مقامهای برتر این دوره از رقابتها را کسب کردند.

مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: در رشته دو و میدانی در بخش برادران، در ماده ۱۰۰ متر سرعت، محمد ناظمی، علی بیرمی و حامد عبدی پور هر سه نفر از دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند و همچنین محمد ناظمی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پرش سه گام با شایستگی مقام قهرمانی این رشته را به خود اختصاص داد.

دکتر حیدر صفرپور ادامه داد: مسابقات تیراندازی برادران در در دو بخش تفنگ بادی و تپانچه برگزار شد که سید شاهین حسینی، علی پرویزی و میلاد کریمی هر سه نفر از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بخش تفنگ بادی حائز مقامهای اول تا سوم شدند و در بخش تپانچه نیز سعید مرادی پور و محمد حسن زاده هر دو نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ترتیب قهرمان و نایب قهرمانی این رشته را بخود اختصاص دادند.

صفرپور با اشاره به این موضوع که این مسابقات در سه رشته در رشته های تنیس روی میز، دو ومیدانی و تیراندازی و به مدت سه روز در شیراز برگزار گردید، گفت: دانشجویان علوم پزشکی شیراز در هر سه رشته حضور فعال داشته و در تمامی رشته ها افتخار آفرینی نمودند.

وی افزود:  در مسابقات تنیس روی میز ویژه برادران که بصورت انفرادی برگزار شد، علیرضا نوروزی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقام نخست این رشته را کسب نمود.

صفرپور اضافه کرد: جشنواره فرهنگی، ورزشی سرداران و ۳۸۴ شهید دانشجوی استان فارس و شهدای مدافع حرم در بخش بانوان نیز انجام گردید و در رشته تنیس روی میز ماهرو کعبی، بهجت یزدانی و آرزو خراسانی همگی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ترتیب اول تا سوم شده و در رشته تیراندازی نیز در بخش تفنگ بادی خانم ها پریسا قلی خانی ، آسیه فاطمی و فاطمه امیری هر سه از دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

وی در پایان اظهار داشت: در مسابقات تیرا ندازی در بخش تپانچه نیز صدیقه حسینی پناه دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مقام قهرمانی این رشته نائل گردید.

جشنواره فرهنگی، ورزشی سرداران و ۳۸۴ شهید دانشجوی استان فارس، در امتداد دومین کنگره شهدای دانشجوی این استان و جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و شهدای مدافع حرم استان فارس برگزار گردیده شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.