چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰

چهل و دومین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد

عکس مفدا42

چهل و دومین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد، در این شماره مهم ترین اخبار فعالیت ها و رویداد های مهم فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی هفته پایانی بهمن ماه منتشر شده است.

این هفته‌نامه، خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گزیده‌ای از خبرهای «وب‌سایت‌های خبری مفداهای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» در دوره زمانی هفته پایانی بهمن سال جاری را در ۸ صفحه منتشر کرده است.

از جمله مهمترین خبرهای منتشر شده در این شماره می توان به اخبار مربوط به رونمایی از پوستر و وب‌سایت خبری دومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی, برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان کشوری بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه، برگزاری نشست مجمع تخصصی کانونهای ادبی وزارت بهداشت، اهدای افتخارات ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به آستان مقدس شاهچراغ اشاره کرد.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت « مفدا » و دیگر « مفداهای دانشگاهی» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

برای دریافت چهل و دومین خبرنامه مفدا (اینجا) کلیک کنید

آرشیو خبرنامه الکترونیکی مفدا را (اینجا) مطالعه کنید