یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳

جلسه مشترک معاونین فرهنگی و دانشجویی و توسعه مدیریت و منابع با ریاست دانشگاه برگزار شد

جلسه همدان

با هدف بررسی مسائل مختلف معاونت فرهنگی و دانشجویی اعم از خوابگاه ها، سلف غذاخوری، سرویس های ایاب و ذهاب و... جلسه ای به ریاست دکتر حیدری مقدم در دفتر این معاونت تشکیل شد.

به گزارش مفدا همدان، این جلسه با حضور دکتر «سیده زهرا اصغری» معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر «فریبرز نیاستی» معاون توسعه مدیریت و منابع، «مهندس احسان کاووسی» مدیر امور دانشجویی و دکتر «عبدالمطلب صیدمحمدی» مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه گزارشی از وضعیت خوابگاه های دانشجویی ارائه و راهکارهای تسریع در ادامه ساخت خوابگاه جدیدالاحداث مورد بررسی قرار گرفت، همچنین گزارشی مرتبط با مسائل فرهنگی دانشگاه نیز ارائه و مسائل مربوط در این خصوص مطرح شد.

در جلسه ریاست دانشگاه با مسئولین دو معاونت فرهنگی و دانشجویی و توسعه مدیریت و منابع، گزارشی از وضعیت سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان، توزیع غذا در خوابگاه های دانشجویی و نیز آمار ساکنین در خوابگاه های دولتی و غیر دولتی دانشگاه ارائه گردید.

مهندس «احسان کاووسی» در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند ساخت و تجهیز خوابگاه جدیدالاحداث دانشگاه اظهار داشت: تا کنون ۴۰ میلیارد ریال در این خصوص هزینه شده که ۱۵ میلیارد ریال آن از اعتبارات وزارت متبوع و ۲۵ میلیارد ریال دیگر نیز از اعتبارات دانشگاه به پروژه اختصاص داده شده است.

لازم به ذکر است از جمله موضوعات و تصمیمات مصوب در جلسه دیدار رئیس دانشگاه با معاونین مدیریت توسعه و منابع و فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان، اختصاص مبلغ ۲۵ میلیارد ریال از جانب معاونت توسعه مدیریت و منابع به منظور ادامه پروژه خوابگاه و شروع سفت کاری بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.