چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱

روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

استان سمنان پنجم و ششم اسفند ماه 95 میزبان وزیرمحترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.

semnan

افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعتبار بالغ بر ۳۴۵ میلیارد ریال با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اعلام این خبر گفت: دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز پنجشنبه و جمعه تاریخ پنجم و ششم اسفند برای افتتاح ۳۴۵ میلیارد ریال اعتبار طرح های عمرانی به استان سمنان سفر می کند.
وی تصریح کرد: همزمان با سفر وزیر محترم ۱۸ طرح به بهره‌برداری می رسد و ۷۲ طرح در استان سمنان  نیز کلنگ زنی می شود، پیش بینی می شوداین پروژه ها تا دهه فجر ۹۶ به بهره برداری برسد.
وی خاطرنشان کرد: ساخت ۲ پروژه دانشکده پرستاری مامایی و سایت کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اعتبار بالغ بر۶۵۰ میلیارد ریال در سمنان آغاز می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بهره برداری از کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی امام خمینی (ره) و ٢ پایگاه سلامت در شهرستان گرمسار را از برنامه های سفر 2 روزه وزیر محترم بهداشت به استان سمنان دانست.
وی به افتتاح پایگاه سلامت شهری و پایگاه مراقبت سلامت سمنان، دامغان و گرمسار اشاره کرد و گفت: پایگاه مراقبت سلامت و مرکز جامع سلامت شهری در شهرستان سمنان ‌از دیگر طرح های قابل بهره برداری است.
وی افزود: دانشکده تغذیه و علوم غذایی شهرستان آرادان نیز به بهره برداری می رسد.
دکتر شادنوش بیان داشت: خوابگاه های پردیس دانشکده پیراپزشکی دختران و پسران مستقر در شهرستان سرخه  با ظرفیت ۴۰۰ نفر نیز افتتاح خواهد شد.
دکتر شادنوش همچنین از افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت و پایگاه سلامت بوستان شهرستان دامغان خبر داد و افزود: افتتاح کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه و بازدید از مراحل پیشرفت بیمارستان مهدی شهر جز برنامه های وزیر بهداشت در این شهرستان است. 
وی ادامه داد: همایش ملی سلامت دهان و دندان با محوریت مادر و کودک و اجلاس روئسای دانشکده های دندان‌پزشکی سراسر کشور با حضور وزیر بهداشت در سمنان برگزار می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: وزیر بهداشت در ادامه سفردو روزه خود به این دانشگاه با حضور در نماز جمعه، سخنران بین دو نماز روز ششم اسفند در سمنان خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.