چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵

قهرمانی تیم کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در مسابقات فوتسال

فوتسال کارکنان اهواز 88%

تیم فوتسال کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در مسابقات ادارات استان خوزستان، موفق شد مقام قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کند.

به گزارش مفدا اهواز، مهندس محمدعلی افشه، مدیر تربیت بدنی و عضو کمیته ورزش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز، از قهرمانی تیم فوتسال کارکنان این دانشگاه در پایان مسابقات خبر داد و گفت: این رقابت‌ها با حضور 30 تیم در سطح استان خوزستان و به میزبانی اداره راه و شهرسازی این استان برگزار شد.

وی با تبریک این قهرمانی و پیروزی به رییس و جامعه ورزشی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: سه شنبه سوم اسفندماه 95، تیم فوتسال کارکنان این دانشگاه توانست در یک بازی هوشمندانه و کاملا برتر مقابل تیم میزبان مسابقات، پس از اینکه در نیمه اول با نتیجه 2 بر 2 مساوی شده بود، در نیمه دوم با یک بازی کاملا هجومی و جذاب با سه گل دیگر در نیمه دوم که در مجموع با نتیجه 5 بر 2  به قهرمانی مسابقات این دوره با اقتدار و بدون هیچگونه شکستی دست یابد.

افشه افزود: دو گل این دیدار را اسماعیل چهارلنگ، سید مرتضی موسوی، سید محسن موسوی و صابر صادقی هر کدام یک گل به ثمر رساندند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، اسامی تیم فوتسال کارکنان دانشگاه را چنین عنوان کرد: بهروز اکسیر سرپرست بیمارستان امام، صابر صادقی از بیمارستان ابوذر، اسماعیل چهارلنگی از معاونت غذا دارو، صادق عبیات از دانشکده داروسازی، عباس بنی طریف از معاونت دانشجویی، علی سواری از بیمارستان سلامت، حمید علیپور مربی دانشگاه علوم پزشکی شوشتر، شهرام شهریاری از فوریت‌های پزشکی، قادر صافی از بیمارستان سلامت، سید مرتضی موسوی از بیمارستان امام خمینی، سید محسن موسوی از دانشکده داروسازی و حجت نوذری از معاونت بهداشتی اعضای تیم کارکنان فوتسال دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.