دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی؛

برگزاری ساعت نشاط و سلامت ویژه دانشجویان دختر

ساعت نشاط و سلامت

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: با هدف ایجاد نشاط و سرگرمی مسابقات ورزشی مهیج در خوابگاه دانشجویی ویژه دختران برگزار می شود.

 تهمینه صالحیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مفدا ایرانشهر اظهار داشت: یکی از برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی برای ایجاد روحیه نشاط و شاداب در بین دانشجویان برگزاری برنامه های مفرح تحت عنوان *ساعت نشاط و سلامت* است.

وی افزود: هدف از برگزاری این برنامه افزایش روحیه شاداب دانشجویان و ایجاد نشاط می باشد تا علاوه بر داشتن یک محیط دلنشین آموزشی رفاهی، به یادگیری بیشتر و بهتر آنها کمک کنیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بیان کرد: در این برنامه مسابقات مختلف ورزشی، بومی محلی و سرگرمی برگزار می شود تا دانشجویان فضای دانشگاه را همچون خانه خود بدانند و در آسایش و رفاه پله های علمی را یکی پس از دیگری طی کنند.

صالحیان تصریح کرد: این برنامه قرار است شب سه شنبه 10 دی ماه در خوابگاه دخترانه طوبی(1) در بخش های مختلف نظیر بازی یک قل دوقل و فوتبال دستی برگزار شود.

وی تاکید کرد: از کلیه دانشجویان دختر دانشگاه دعوت می شود در این برنامه مهیج و شاداب شرکت کنند تا در داشتن یک فضای شاد و مهیج در دانشگاه و خوابگاه سهیم باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.