دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

سه شنبه های پاییزی زنجان عطر مهدوی گرفتند

گزارش تصویری از برگزاری برنامه های پاییزی سه شنبه های مهدوی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

اردوهای جهادی سه شنبه های مهدوی که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان  درروزهای سه شنبه هر هفته در مساجد مناطق مختلف شهر زنجان اجرا میشود در پاییز امسال نیز ادامه یافت و در سه ماه هفته ۱۲ برنامه اجرا شد.

به گزارش مفدا زنجان، سه شنبه های مهدوی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی در فصل پاییز نیز به مانند گذشته برقرار بود و از روزهای سه شنبه دوم مهر تا سه شنبه ۲۷ آذر برگزار شد.

روزهای سه شنبه دوم، نهم، شانزدهم، بیست و سوم، سی ام مهرماه هفتم، چهاردهم، بیست و یکم و بیست و هشتم آبان و همچنین روزهای ششم، سیزدهم، بیستم و بیست و هفتم ۱۳ روزی بودند که سه شنبه های مهدوی دراین روزها برگزار شدند. در این برنامه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی از رشته های مختلف در قالب تیم های متنوع به ارائه خدمات به شهروندان میپردازند. در این فعالیت ها اغلب در مساجد شهر برگزار میشود قداماتی از قبیل: غربالگری قندخون و فشار خون، خدمات فرهنگی و مذهبی، کار با کودکان و نوجوانان و پذیرایی از شرکت کنندگان و مردم انجام میشود خدمات مختلفی دیگری را شامل میشود که روزهای سه شنبه هر هفته در محل قرارها در قالب اردوهای جهادی هفتگی برگزار میگردد.

این قرارهای هفتگی سه شنبه های مهدوی دانشجویان علوم پزشکی زنجان، در فصل زمستان نیز ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.