دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

در زمان حادثه همه ما باید برای الیتام حادثه دیدگان تلاش کنیم

هلال احمر

دکتر رستم پور در نشست با رییس جمعبت هلال احمر رشت و مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به نقش بسیار مهم هلال احمر در بحران ها حوادث ایفا می‌کند اظهار کرد: وقتی حادثه اتفاق می‌افتد دیگر من ها معنی ندارد و همه ما باید برای الیتام حادثه دیدگان تلاش کنیم.

به گزارش مفدا گیلان؛ نشست صمیمانه دکتر رستم پور، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با سلیمی، رییس جمعیت هلال احمر رشت و حجت الاسلام والمسلمین چهری، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر گیلان در راستای هم افزایی بیشتر بین جمعیت  هلال احمر استان گیلان و کانون دانشجویی هلال احمر برگزار شد.

دکتر محمد رستم پور در این نشست با اشاره به نقش بسیار مهم هلال احمر در بحران ها و حوادث، اظهار کرد: وقتی حادثه اتفاق می‌افتد دیگر من ها معنی ندارد و همه ما باید برای الیتام حادثه دیدگان تلاش کنیم و ما نیاز داریم همدیگر را تقویت کنیم.

وی با اشاره به اهمیت حوزه و دانشگاه اظهار کرد: حجت الاسلام والمسلمین چهری به جای این که وحدت حوزه و دانشگاه را به یک مناسبت و یک روز خاصی اختصاص دهد؛ ارتباط مستمر را بین این دو حوزه بر قرار کرده است که این امر جای تشکر و قدردانی دارد.
حجت الاسلام والمسلمین چهری در این نشست با اشاره به اینکه یکی از مهمترین اهدافشان هم افزایی بیشتر بین جمعیت هلال احمر استان و کانون دانشجویی هلال احمر است، گفت: سیل اخیر، سیل مهربانی ها بود،  در استان گیلان تمامی دستگاه های اجرایی نظارتی و غیره کمک کردند و همه این کمک ها از محور هلال احمر استان صورت گرفت.

سلیمی رییس جمعیت هلال احمر رشت، در این نشست با اشاره به اینکه ما اولین نشست دانشجویی را در شهرستان رشت برگزار کرده‌ایم، افزود: قرار است این نشست هر ماه به صورت مستمر برگزار شود و از توانمندی دانشجویان در راستای اجرای هرچه بهتر برنامه های هلال احمر بهره گرفته شود و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با توجه به اینکه در حوزه سلامت تحصیل می‌کنند و نقش‌آفرین هستند می‌توانند نقش بسیار مهمی را در کمک و همراهی جمعیت هلال احمر داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.