سه‌شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱

آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند در لارستان

سلامت نوروزی- لارستان

به گزارش مفدا لارستان در صبح روز یکشنبه اول اسفند ماه ۹۵ برنامه بسیج سلامت نوروزی واحد مهندسی بهداشت محیط با حضور دکتر سروش کیانی لاری معاون فنی و اجرایی معاون بهداشتی و کلیه بازرسین  واحد مهندسی بهداشت محیط همزمان با سراسر کشور در شهرستان لارستان آغاز گردید.

به گزارش مفدا لارستان در صبح روز یکشنبه اول اسفند ماه ۹۵ برنامه بسیج سلامت نوروزی واحد مهندسی بهداشت محیط با حضور دکتر سروش کیانی لاری معاون فنی و اجرایی معاون بهداشتی و کلیه بازرسین  واحد مهندسی بهداشت محیط همزمان با سراسر کشور در شهرستان لارستان آغاز گردید .

اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی با اولویت نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی حساس با هدف حفظ و ارتقای سلامت جامعه و مسافران نوروزی و ایمنی آب و مواد غذایی در سطح عرضه به منظور کاهش و کنترل بیماریهای مرتبط با آب و مواد غذایی اجرا می گردد . دراین خصوص واحد بهداشت محیط با تشکیل اکیپ های ضربت متشکل از بازرسان بهداشت محیط در قالب تیم های ضربت از مراکز غذایی واماکن عمومی حساس و مرتبط با بسیج سلامت نوروزی خصوصاً هتل ها ، مهمانپذیر ها، پارک ها، محل های اسکان مسافران نوروزی ، رستوران ها، چلوکبابی ها، کباب و بریان ها ، گز وشیرینی فروشی ها، کارگاه های تولید گز وشیرینی ، لبنیاتی ها ، اغذیه و پیتزا و ساندویچ فروشی ها و سایر مراکز حساس بازدید می نمایند.

بازرسان بهداشت محیط در صورت مشاهده هر گونه تخلف و نقص مقررات بهداشتی که منجر به تهدید علیه سلامتی شهروندان و مسافران نوروزی شود مطابق قانون برخورد نموده و علاوه بر معرفی آنها به مراجع قضایی در خصوص پملب محل کسب آنها نیز اقدام خواهد شد همچنین به شهروندان عزیز توصیه می گردد در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در سطح شهرستان مراتب را به شماره تلفن ۱۹۰ اطلاع داده تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.