پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان؛

دلنوشته های زائرین عتبات دانشگاهیان گردآوری می شود

دلنوشته

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان دلنوشته های زائرین دانشگاهی را در مجموعه ای گردآوری کرد و این دل نوشته ها به صورت صوت و متن به تدریج در شبکه اینترنتی لبیک و سایر شبکه های مرتبط منتشر می کند.

به گزارش مفدا، از جمله فعالیت های فرهنگی عتبات دانشگاهیان که به همت بخش رسانه در دوره بیست و یکم در محل استقرار دانشگاهیان در کربلای معلی انجام شد، طرح «از بهشت می نویسم» بود.

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همواره به دنبال ثبت لحظه های ماندگار معنوی زائرین دانشگاهی از قبل از سفر تا پایان حضور زائرین در اعتاب مقدسه بوده است تا دیگر جوانان دانشگاهی کشور را در این تجربه معنوی سهیم نموده و در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگی دینی– مذهبی در بین قشر جوان دانشگاهی فعالیت موثر داشته باشد.

در بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان، پایگاه لبیک در هتل محل استقرار دانشجویان در کربلای معلی اقدام به جمع آوری خاطرات، دلنوشته ها، سفرنامه‌ها و مطالب ادبی دانشجویان وارد شده به شهر کربلا کرد که هم اکنون در مجموعه ای در دو جلد بالغ بر ششصد صفحه گردآوری شده است.

گفتنی است، خاطرات و دل نوشته های زائرین به صورت صوت و متن به تدریج در شبکه اینترنتی لبیک، سایت لبیک و شبکه های اجتماعی این مجموعه به نام زائرین منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.