دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۴

مراسم تجلیل از برگزیدگان کشوری بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه برگزار می شود

جشنواره دانشجوی نمونه

مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت برگزار می‌شود.

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در گفتگو با مفدا اعلام نمود مراسم تجلیل از برگزیدگان کشوری بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه روز چهارشنبه، ۴ اسفند با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزاری بهداشت و علوم و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های کشور در نهاد ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

لـله گانی در خصوص این خبر گفت: در این دوره، از دانشگاه‌های تابعه وزارت بهداشت مجموعا ۱۶۱۸ نفر در سامانه جشنواره دانشجوی نمونه ثبت نام اولیه داشته‌اند که از این تعداد ۲۹۰ دانشجو ثبت نهایی را انجام داده و وارد رقابت در بخش دانشگاهی شدند. همچنین بر اساس امتیازات کسب شده، تعداد ۹۷ دانشجو به مرحله کشوری راه یافتند.

وی در ادامه افزود: در مرحله کشوری مجموعا چهل نفر دانشجو از دو وزارت‌خانه بهداشت و علوم مورد تقدیر قرار می‌گیرند که سهم وزارت بهداشت ۱۳ دانشجو است. البته بر اساس تصمیم شورای سیاست‌گذاری دبیرخانه انتخاب دانشجوی نمونه وزارت بهداشت، از سه دانشجویی که امتیاز بالایی را کسب نموده ولی منتخب نبوده‌اند به عنوان دانشجوی شایسته تقدیر، تجلیل به عمل می‌آید.

لـله گانی همچینین با اشاره به افزایش تلاش­ها برای ارتقاء و بهبود مستمر سطح جشنواره افزود؛ طی چند سال اخیر تلاش شده است با بهره گیری از نظرات و ایده‌های اساتید، دانشجویان و کارشناسان سطح کیفی و کمی جشنواره ارتقا یابد که در نتیجه  در سال جاری شاهد افزایش چشمگیر تعداد ثبت نامی‌ها و همچنین بهره گیری از اساتید و کارشناسان مجرب در حوزه داوری، سامانه‌ای شدن ثبت نام دانشجویان و اطلاع رسانی وسیع بوده‌ایم که البته امیدواریم در سالهای آتی نیز شاهد افزایش بیشتر این روند باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.