دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴

ادامه فعالیت‌های خیرخواهانه "کانون خیریه CPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

زاهدان

کانون "خیریه CPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، در قالب یاری رسانی به بیماران خاص و خانواده‌های نیازمند، بین ۱۰۰ خانواده بیماران تالاسمی و همودیالیز، بسته‌های حمایتی مواد غذایی توزیع کرد.

به گزارش مفدا زاهدان، این اقدام "کانون خیریه ی CPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، در راستای اجرای برنامه‌های یاری رسانی و حمایت از بیماران و خانواده‌های نیازمند در این دانشگاه انجام شد.
 "کانون خیریه ی CPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، در طی چند مرحله با جمع آوری کمک‌های داوطلبانه مادی و غیر مادی همراهان خود و با مشارکت اعضا، اقدام به توزیع بسته‌های حمایتی در چند مرحله به این خانواده‌ها کرد.
اهدای بسته‌های حمایتی مواد غذایی به ۱۰۰ خانواده بیماران تالاسمی و همودیالیز نیازمند و دیگر خانواده‌های شناسایی شده توسط "کانون خیریهCPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، از جمله اقدامات این کانون خیریه است.
بسته‌های حمایتی مواد غذایی شامل برنج، روغن، سویا، ماکارونی، قند، شکر، نمک، رب و عدس بود که از این میان تعداد ۵۰ بسته به خانواده‌های نیازمند بیماران تالاسمی، ۳۰ بسته به بخش همودیالیز بیمارستان امام علی (ع) و تعداد ۲۰ بسته دیگر نیز بین خانواده‌های شناسایی شده توسط گروه CPRمهرورزی، اهدا شد. 
گفتنی است، تا کنون فعالیت‌های خیرخواهانه بسیاری در جهت حمایت از خانواده‌های بیماران نیازمند و دیگر خانواده‌های شناسایی شده توسط این کانون، صورت گرفته که یکی از این موارد تهیه و توزیع بسته‌های مواد غذایی بوده که خوشبختانه استقبال و مشارکت دانشجویان را به همراه داشته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.