دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۷

جلسه صمیمانه اعضای پانزدهمین دوره شورای صنفی دانشجویان با معاون فرهنگی،دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد.

نشست شورای صنفی

جلسه شورای صنفی دانشجویی با حضور دکتر علیرضا احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی، حامد زاهد مدیر دانشجویی،موسی مهری سرپرست اداره تغذیه، علی صابرنوچمنی سرپرست اداره امور خوابگاه های دانشجویی و اعضای شورای صنفی دانشجویی در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفداگلستان، این جلسه که روز یکشنبه ۲۴ بهمن ماه برگزار شد و سه و نیم ساعت طول کشید، درابتدا پس از ارائه مقدمه ای توسط زاهد مدیر اموردانشجویی  دانشگاه در خصوص  شورای صنفی دانشجویان، برنامه ها و فعالیتهای این شورا را در طول ۱۴دوره گذشته را منشا اثرات و نتایج ارزشمندی برای دانشجویان دانستند و خواستار تلاش بیشتر اعضای این دوره در اجرای برنامه های جدید و همچنین  خواهان تقویت و تداوم حمایت های دانشگاه شدند.

 سپس اعضای شورای صنفی ضمن تشکر از زحمات و همکاری معاونت و پرسنل  امور دانشجویی، در خصوص مشکلات مربوط به خوابگاه ها، امور تغذیه، کمبود فضای سالن مطالعه، مطالبی مطرح نمودند. ارائه منوی غذایی جدید وبرنامه ریزی جهت اجرای طرح غذای نوع ۲ (دو منویی)، از دیگر مواردی بود که مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه این جلسه دکتراحمدی معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه با جمع بندی نظرات و دغدغه های طرح شده، ضمن تشکر از احساس مسولیت متعهدانه اعضای شورا،    از جمع حاضر خواستند تا با تشویق و ترغیب دانشجویان تمامی تلاش خود را برای افزایش کیفیت و ارتقای سطح علمی، رفاهی ومعیشتی دانشجویان  نمایند. وی مشارکت دانشجو در اداره دانشگاه را از جنبه های مختلف همچون بهره گیری از فکر و نیروی جوانی دانشجو و نیز تمرین مدیریت برای آینده آنان مفید دانست.

دکتر احمدی در پایان با آرزوی موفقیت برای این دوره شورای صنفی ابراز امیدواری نمودند با توجه به تعامل خوبی که بین نهادهای دانشجویی و واحد دانشجویی وجود دارد کلیه پیشنهادات و دغدغه های طرح شده در این جلسه را در اسرع وقت بابت پیگیری به این واحد ارائه دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.