دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱

مف دا- فسا:

از دست اندرکاران اجرای نظام برنامه ریزی عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیرشد

از دست اندرکاران اجرای نظام برنامه ریزی عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیرشد

نشست تقدیر از دست اندرکاران اجرای نظام برنامه ریزی عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور هیات رییسه و رابطین معاونت ها در سالن روزبهان دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش مف دا- فسا؛ نشست تقدیر از دست اندرکاران اجرای نظام  برنامه ریزی عملیاتی دانشگاه با حضور هیات رییسه و رابطین معاونت ها در سالن روزبهان دانشگاه برگزار گردید.

در این نشست دکترعلیرضا عسکری رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته در کسب رتبه اول کشوری در اجرای برنامه ریزی عملیاتی، این مهم را حاصل کار جمعی دانست که بسیار با ارزش و مهم است .

دکترعسکری با بیان اینکه برنامه عملیاتی مسیری مشخص و کمک کننده برای هدایت دانشگاه است، افزود : این برنامه ها می بایست آرمان گرایانه و بلندپروازانه و در عین حال بر اساس واقعیت ها و توانمندیهای موجود باشد.

ریاست دانشگاه با تاکید براینکه حفظ جایگاه اول کشوری با وجود دانشگاههای بزرگ کار خیلی سختی خواهد بود، گفت : این دستاورد، محصول یک کار جمعی و گروهی می باشد که نشان داد دانشگاه علوم پزشکی فسا اهل کار تیمی است و برای حفظ آن نیاز به تقویت ارتباطات درون بخشی و همکاری های بیشتر می باشد. مسیر حرکت دانشگاه به شکل صحیح ریل گذاری شده و فعالیتهایی به ثمر خواهد نشست که در برنامه ریزی عملیاتی پیش بینی شده باشد.

دکترعسکری به کسب رتبه های اول کشور در برنامه ریزی عملیاتی توسط معاونت های فرهنگی و دانشجویی و طب سنتی اشاره کرد و بر لزوم آگاهی معاونین از برنامه ریزی عملیاتی وریز  برنامه ها، برگزاری جلسات متعدد با رابطین و پیگیری برنامه های معاونت مربوطه تاکید نمودند.

وی با اشاره به لحاظ شدن جوانب بومی در برنامه ریزی عملیاتی سال ۹۶، گفت : برنامه ریزی عملیاتی ما را از روزمرگی ها نجات می دهد و با حرکت درست در مسیر ریل گذاری شده می توانیم به اهداف برسیم.

در ابتدای جلسه خانم زگردی قائم مقام ریاست در ستاد برنامه ریزی و ارزیابی دانشگاه ضمن بیان تاریخچه ای از برنامه ریزی از سال ۱۳۸۳ در دانشگاه، گزارشی از ارزیابی سه ماهه، ۶ ماهه برنامه ها در سالهای ۹۴ و ۹۵ ارایه نمودند.

زگردی با اشاره به کسب این موفقیت گفت : اعضای تیم ارزیابی و پایش دانشگاه از سال ۹۳ با برنامه ریزی آشنایی کامل و عملی داشته اند .

وی همچنین ضمن ارایه گزارشی از  برنامه ریزی عملیاتی سال ۹۶، افزود : در سال آینده، ۲۲ درصد افزایش فعالیت ها خواهیم داشت و بیش از ۶۰ برنامه اختصاصی نیز برای سال ۹۶ تدوین گردیده است.

آقای جهرمی نژاد مدیر پایش برنامه عملیاتی دانشگاه ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه هیات رییسه  و همت و تلاش شبانه روزی مسوولین پایش مجموعه دانشگاه گزارشی از چگونگی کسب رتبه های اول توسط معاونت های فرهنگی و دانشجویی، طب سنتی و تحقیقات و فناوری دانشگاه در پایش های ۶ ماهه و ۹ ماهه را ارایه نمودند و در خصوص ضرورت تداوم فعالیتها جهت حفظ موقعیت دانشگاه مطالبی بیان کرد.

یادآور می شود که دانشگاه علوم پزشکی فسا توانست رتبه اول در اجرای برنامه عملیاتی سال ۹۵ بر اساس نتیجه پایش ۹ ماهه  را در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور کسب نماید که از سوی مقام عالی وزارت بهداشت مورد تقدیر قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.