یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶

برگزاری سومین جلسه پرسش و پاسخ رییس و اعضای هیئت رئیسه ی دانشگاه با دانشجویان

جلسه پرسش و پاسخ

دکتر جعفریان و اعضای هیئت‌ رئیسه ی دانشگاه در روز یک شنبه 8 اسفندماه 95 از ساعت 15 تا اذان مغرب، در تالار ابن‌سینا در دانشکده پزشکی با دانشجویان دیدار خواهد کرد و به سؤالات آنان پاسخ خواهد داد.

به گزارش مفدا تهران، دکتر جعفریان رییس دانشگاه از ساعت  15 تا اذان مغرب روز یک شنبه 8 اسفندماه 95 در تالار ابن‌سینای دانشکده پزشکی خواسته‌های دانشجویان را خواهد شنید و نقطه نظرات خود را نیز با آنان در میان خواهد گذاشت.
ورود برای همه دانشجویان آزاد و نحوه پرسش سؤال در این برنامه به ‌صورت مکتوب است و با برگه های مخصوصی که برای دانشجویان طراحی ‌شده، سؤالات مطرح و جواب پرسش‌ها نیز توسط دکتر جعفریان و معاونان مربوطه داده خواهد شد.
این برنامه سومین پرسش و پاسخ رودر روی دکتر جعفریان پس از انتصاب به‌ عنوان رییس دانشگاه با دانشجویان برای شنیدن خواسته‌ها، پیشنهادها و انتقادات آنان است.
توضیح اینکه، آبان ماه سال 93 نیز رییس دانشگاه در دومین نشست با دانشجویان به سؤالات آنان پاسخ داد و دانشجویان عزیز می توانند مسائل آموزشی، پژوهشی، رفاهی و دیگر مسائل مورد علاقه خود را در این جلسه با رییس و دیگر اعضای هیئت ‌رئیسه دانشگاه مطرح و پاسخ آن را دریافت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.