یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷

بازدید مدیر منابع مالی از از روند بررسی پرونده سلامت کارکنان امور مالی دانشگاه در مرکز جامع ارتقاء سلامت دانشگاه 

جلیلی

 جلیلی،مدیر منابع مالی دانشگاه ضمن نشستی که با محمدرضا ساده رییس مرکز جامع ارتقاء سلامت و کارشناسان مرکز انجام داد، از روند کار این مرکز در بخش بررسی سلامت کارکنان مالی دانشگاه مطلع شد.


به گزارش مفدا یزد کارشناسان بخش تحرک بدنی،تغذیه و روان در خصوص مشاوره فعالیت های اختصاصی خود گزارشی ارائه دادند و نتایج بررسی های خود را اعلام نمودند.
کارشناس تحرک بدنی در خصوص مشاوره بدنی در خصوص مشاوره فردی افراد درباره ساختار اسکلتی بدن انها،پوزیشن ها ی اشتباه هنگام انجام کار و اسیب های غالب در این افراد و ... گزارشی ارائه داد.


مشاوره تغذیه نیز در خصوص اموزش نکاتی درباره تغذیه سالم و هرم غذایی به صورت عمومی و ارائه برنامه غذایی به صورت انفرادی به کارکنان امور مالی سخن گفت.
در بخش روان نیز با تکمیل پرسشنامه MMPI،از وضع روانی پرسنل در مواردی چون میزان استرس،اضطراب،افسردگی و ... اطلاعاتی بدست امده است.


محمدرضا ساده در خصوص فرم ارزیابی پرسنل،دفترچه پشتیبانی سلامت و اقدامات انجام شده توضیحاتی بیان داشت و افزود پایش سلامت کارکنان در این مرکز ضمن ارائه وضعیت سلامت جسمی و روحی انان به خودشان و راهنمایی های لازم در جهت بهبود ان وضعیت به ما کمک میکند تا با روی اوردن به ورزش و تحرک بدنی از اسیب های احتمالی پیش رو جلوگیری نماید.


 جلیلی ضمن تشکر از خدمات و کار بسیار خوبی که در عرصه ی افزایش سطح سواد سلامت پرسنل دانشگاه در حال انجام است،از کارشناسان خواست تا پشتیبانی لازم تا مرحله بهبود وضعیت سلامت پرسنل مالی ادامه داده و انان را در جهت ارتقا سلامت خود پشتیبانی نماید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.