یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

رییس اداره تربیت بدنی شهرستان یزد،خواستار همکاری دانشگاه در بحث ارتقا سطح ورزش و سلامت در شهرستان شد

نارگانی

رییس اداره تربیت بدنی شهرستان یزد، در نشستی خواستار همکاری دانشگاه در بحث ارتقا سطح ورزش و سلامت در شهرستان شد.

به گزارش مفدا یزد در دیداری که رضا نارگانی رییس اداره تربیت بدنی شهرستان یزد با محمدرضا ساده رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه داشت ضمن استفاده از تجربیات و عملکرد خوب این اداره در سطح استان و کشور، خواستار همکاری در ایجاد تفاهم نامه هایی در زمینه ارتقا سطح سواد سلامت هم وطنان و همچنین جایگاه ورزش خصوصا در بخش همگانی در شهرستان شد.


در این نشست محمدرضا ساده، رییس تربیت بدنی و مرکز سلامت دانشگاه علوم پزشکی یزد ضمن معرفی امور ورزشی متنوع که در دانشگاه برای رده های سنی از ۷ سال تا ۷۰ سال ویژه دانشجویان، پرسنل، خانواده ها و فرزندان آنها و بازنشستگان درحال انجام است،عنوان داشت: ما از ورزش به عنوان کم عارضه ترین و اثر بخش ترین دارو یاد می کنیم و به پشتوانه ان زمینه افزایش حضور افراد در سانس ها ی مختلف ورزشی(بیش از ۲۵۰ سانس)در هفته و ارتقا سلامت و نشاط انان و فراهم نموده ایم.

وی افزود: ما امادگی خود را جهت همکاری و هم افزایی هم در سطح دانش و هم فعالیت های عملی در بخش های مختلف تربیت بدنی و مرکز سلامت اعلام میداریم.
نارگانی ضمن تشکر از تربیت بدنی دانشگاه به طور مستمر با ورزش استان و شهرستان پیوند خوبی داشته و همکاری های لازم را تا کنون لحاظ نموده است.


من بعد نیز،مخصوصا در بحث ورزش همگانی ،هیات های ورزشی شهرستان،سازماندهی باشگاه های ورزشی و ... خواستار همکاری و ارائه ایده های سازنده از جانب دانشگاه گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.