یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱

به گزارش مفدای علوم بهزیستی و توانبخشی؛

بازدید هیات بورد روانپزشکی وزارت بهداشت، از ظرفیتها و توانمندی مرکز روانپزشکی رازی

دانشگاه علوم بهزیستی

  اعضای هیات بورد تخصصی روانپزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه (۳۰ بهمن ماه) به سرپرستی دکتر نوربالا از مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی بازدید کردند.

    به گزارش مفدای علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از وبدای دانشگاه، دکتر خدایی عضو هیات علمی و معاون آموزشی دانشگاه، دکتر فدایی عضو هیات علمی دانشگاه ، دکتر سعید شجاع شفتی مدیر گروه روانپزشکی و سرپرست مرکز و تعدادی از اعضاء هیات علمی در این بازدید حضور داشتند.
   این گزارش همچنین حاکیست، اعضای هیات علمی گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته در دانشگاه و بیمارستان در ابتدای این نشست ارائه نمودند.
    سپس، دکتر نوربالا در صحبت های کوتاهی تلاشها و اقدامات انجام شده در این بیمارستان تخصصی را ارزنده دانست و گفت: باید تمام تلاش خود را در ارائه خدمات هر چه بهتر بکار ببریم  و وزارت بهداشت هم آمادگی خود را در جهت حمایت از سیاست های دانشگاه و بیمارستان اعلام می دارد.
   در ادامه، اعضای هیات بورد از بخش های آبان، سینا، اورژانس ، ECT و سایر ظرفیتها و توانمندیهای مرکز روانپزشکی رازی دیدن کردند.
   در پایان نیز ، جلسه هیات بورد با دستیاران روانپزشکی مرکز رازی برگزار شد و در ارتباط با مسایل مطرح دستیاران  تبادل نظر کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.