یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶

یادداشت مدیر فرهنگی به مناسبت انتخاب دبیر انجمن علمی پرستاری بعنوان عضو شورای مرکزی انجمن علمی پرستاری کشور

حسینی

"سید حمید حسینی" مدیر فرهنگی دانشگاه در یادداشتی انتخاب دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری دانشگاه را بعنوان شورای مرکزی انجمن علمی پرستاری کشور را تبریک گفت.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، "سید حمید حسینی" مدیر فرهنگی دانشگاه در یادداشتی انتخاب دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری دانشگاه را بعنوان شورای مرکزی انجمن علمی پرستاری کشور را تبریک گفت. در متن این یادداشت آمده است:

جناب آقای علیرضا دهقان؛ دانشجوی ترم ۶ رشته پرستاری

انجمن های علمی دانشجویی نقش مهمی را در پیشبرد اهداف علمی، توسعه دانش های نوین و تخصصی در دانشگاه ها دارند که همه این ها در سایه بهره مندی از خلاقیت های دانشجویان میسر خواهد شد. با عنایت به پیشرفت تکنولوژی و علم در دنیا نیاز هست که با این دنیای جدید سازگار و در راستای اهداف تعیین شده از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور که عبارتند از  ترویج و ساده سازی علم، مهارت افزایی و توانمدسازی افراد، نوآوری و کار آفرینی، عرصه علمی- پژوهشی و ارتباطات و مشارکت های اجتماعی گام برداریم.  

اینجانب ضمن عرض تبریک  و آرزوی موفقیت روز افزون به مناسبت انتخاب به جا و شایسته جنابعالی در انتخابات مجامع عمومی انجمن های علمی پرستاری دانشگاه های علوم پزشکی به عنوان نائب دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری از جنابعالی تلاش در جهت اهداف تعیین شده را خواستارم.

سید حمید حسینی

۲۴ آذرماه ۱۳۹۸

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.