یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰

دانشگاه علوم پزشکی فسا رتبه اول را در اجرای برنامه عملیاتی سال ۹۵ در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی کسب کرد

وزیر بهداشت از ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا در کسب رتبه اول در اجرای برنامه عملیاتی سال ۹۵ در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تقدیر کرد

وزیر بهداشت با اهدای لوح سپاس به رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا، از زحمات مجموعه این دانشگاه در کسب رتبه اول در اجرای برنامه عملیاتی سال۹۵ در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور قدردانی کرد.

به گزارش مفدا فسا، دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اهداء لوح سپاس به ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا از زحمات مجموعه دانشگاه در کسب رتبه اول در اجرای برنامه عملیاتی سال ۹۵ قدردانی کرد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است:

استقرار نظام یکپارچه برنامه عملیاتی و پایش آن در سطوح ستاد دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی، اقدام بایسته‌ای بود که با هدف ارتقای کارایی و پاسخگویی به همت و تلاش کلیه مدیران و همکاران محترم نظام سلامت کشور به اجرا رسید.

بدینوسیله از اهتمام ویژه جنابعالی و کلیه همکاران محترم آن دانشگاه که بر اساس نتیجه پایش ۹ ماهه ابتدای سال جاری بر اساس ارزیابی انطباق، موفق به کسب رتبه اول در اجرای برنامه عملیاتی شده‌اید، سپاسگزاری نموده و توفیق روز افزونتان را از خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا نیز موفق به کسب رتبه اول در اجرای برنامه عملیاتی سال ۹۵ دربین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.