دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۰

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه:

جهادی عمل می‌کنیم و جهادی پیش می‌رویم

246

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در مراسم گرامیداشت روز دانشجو به بیان نظرات خود پیرامون مسائل مختلف پرداخت.

  بهگزارش مفدا ایلام، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه در مراسم گرامیداشت روز دانشجو گفت: شهادت سه دانشجو در این روز، نماد اسکتبارستیزی و استبدادستیزی و الگویی برای تمام افراد آزاده و استکبارستیز در سراسر جهان است که هیچ وقت تحت ظلم و ستم قرار نگیرند.

پژمان اکبری اظهار داشت: خداوند متعال را شاکریم که توفیق ورود به گام دوم این انقلاب تاریخی را که حاصل رشادت‌ها و جانفشانی مردان و زنان آسمانی است را داشته‌ایم، گام دوم انقلاب به معنای ورود به وادی جهاد و عمل و آمادگی میدانی برای پرداختن به اولویت‌های کشور و برآورده کردن نیازهای جامعه و پیشرفت به سمت تمدن اسلامی است و جایگاه دانشجو و دانشگاه در گام دوم انقلاب ویژه و تعیین‌کننده است.

اکبری ادامه داد: در این میان، بسیج دانشجویی که برگرفته از نگاه استکبارستیزانه‌ معمار کبیر انقلاب می‌باشد در همه سطوح و زمینه‌ها تشکلی راهبردی است که گوش به فرامین ولی امر مسلمین جهان دارد و برای اجابت خواست ایشان از هیچ تلاشی فرو گذار نیست.

وی اضافه کرد: بسیج دانشجویی مفتخر است که با ایجاد شبکه‌های بسیار غنی و گسترده و تخصصی به صورت هسته‌های مسئله‌محور، کمر همت برای رفع تک‌تک مسائل کشور بسته است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خاطرنشان کرد: امروزه افتخارمان این است که در عرصه‌های علمی، کار آفرینی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی و به عبارتی در همه عرصه‌های موردنیاز برای تحقق تمدن نوین اسلامی به طور جهادی ورود کرده‌ایم و جهادی عمل می‌کنیم و جهادی پیش می‌رویم.

پژمان اکبری خطاب به معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام، گفت: سوال من این است که چرا شخص استاندار در جمع‌های دانشجویی برای پرسش و پاسخ و پاسخگویی به سوالات جوانان و دانشجویان حاضر نمی‌شوند در حالی‌ که خود شخص رهبری در جمع‌های دانشجویی حاضر می‌شوند و دغدغه‌های دانشجویان را می‌شوند؟

اکبری با بیان اینکه بیشترین تورم نقطه به نقطه در بین استان‌های کشور مربوط به ایلام است، گفت: چرا از ظرفیت عظیم اربعین حسینی برای گسترش زیرساخت‌ها و جذب سرمایه برای استان به شکل مناسب استفاده نمی‌شود؟

وی اضافه کرد: از مسئولان استان انتظار داریم دغدغه‌مند بودن دانشجویان جوانان این استان را به استاندار محترم برسانند و به ایشان اعلام فرمایند که حضور در میان جوانان و دانشجویان دغدغه‌مند را جهت شنیدن مطالبه‌های آنان در اولیت کار خود قرار دهند.

تنظیم: مریم سیاهی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.