چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱

فرهنگی

دانشجویان پزشکی ورودی ۹۱ فارغ التحصیل شدند

دانشجویان پزشکی ورودی ۹۱ فارغ التحصیل شدند

جشن دومین دوره دانش آموختگی رشته ی پزشکی دانشجویان ورودی سال ۹۱ روز چهارشنبه ۱۳ آذرماه ۹۸ در پردیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با حضور مسئولین دانشگاه ها ، دانش آموختگان و خانواده هایشان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وخبری مفدا البرزوبه نقل از روابط عمومی دانشگاه،جشن دومین دوره دانش آموختگی رشته ی پزشکی دانشجویان ورودی سال ۹۱ روز چهارشنبه ۱۳ آذرماهخ ۹۸ در پردیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با حضور مسئولین دانشگاه ها ، دانش آموختگان و خانواده هایشان برگزار شد.

دکتر رامین تاجبخش معاون آموزشی دانشگاه در جمع دومین دوره دانش آموختگی رشته ی پزشکی دانشگاه، پیام رییس دانشگاه را  به گوش دانش آموختگان رساند.
وی گفت : دکتر کریم به رعایت اخلاق پزشکی و اخلاق حرفه ای تاکید کرده است و اینگونه حرفه ی شریف پزشکی را توصیف می کند که تنها یک شغل تخصصی نیست بلکه حرفه ای انسانی است که نجات جان انسان ها را به همراه دارد و با هیچ اجر مادی نمی توان آن را پاسخ داد .

در ادامه ی این مراسم معاون آموزشی دانشگاه  ضمن تبریک به دومین دوره فارغ التحصیلان رشته ی پزشکی در دانشگاه گفت: با خوشبختی و مسرت،شما عزیزان را به عنوان پزشک معرفی و توصیه می کنم  ارزش و منزلت حرفه ای که در آن فارغ التحصیل شدید را حفظ کنید  و با  رعایت اخلاق پزشکی و شئونات پزشکی درس انسانیت را به نسل های بعدی انتقال دهید. 
وی از دانشجویان خواست ارتباط خود را با دانشگاه قطع نکنند و دائما در حال ارتقای سطح علمی خود باشند. 
وی از دانش آموختگان خواست قدر دان زحمات پدر و مادرهای خود باشند و حق مردم را با طبابت درست و دقیق ادا کنند.
در ادامه دکتر حمید میر شمس معاون مدیریت اجتماعی دانشگاه گفت : دنیا بی پایان است برای افرادی که در جامعه موثر بوده و برای خدمت به مردم تلاش می کنند برای افرادی که هر کاری را که انجام می دهند رضا و خشنودی خداوند را در نظر میگیرند. وی افزود: دانشجویان را از همین اکنون که رسما وارد عرصه و حرفه ی شریف پزشکی شده اید دعوت می کنم  قسمتی از درآمد خود را به افراد محروم جامعه اختصاص دهید و همچنین از اولیای شما عزیزان دعوت کنم با مشارکت و همیاری در ارتقای زیرساخت های آموزشی دانشگاه، نام خود را در این دانشگاه جاودان سازند.
در ادامه دکتر کوروش کبیر رییس دانشکده پزشکی ضمن تبریک به دومین دوره دانش آموختگان پزشکی از آنان خواست ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنند چرا که دانشگاه در آینده انتظار دارد   آنان  به عنوان دستیار و عضو هیات علمی وارد عرصه علم و خدمت شوند.

گفتنی است در دومین دوره دانش آموختگی رشته ی پزشکی ۳۵ نفر از دانشجویان به حرفه شریف پزشکی وارد شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.