پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۲

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی:

طرح حفظ قرآن در میان دانشجویان در جریان است/ برای نهادینه شدن فرهنگ قرآنی تلاش می کنیم/گسترش حفظ قرآن کریم در میان دانشجویان

photo_2017-02-16_07-41-11.jpg

در این دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به تشریح برنامه های فرهنگی و قرآنی این وزارت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور پرداخت و گفت: هدف عمده فعالیت های قرآنی این است که رفتار قرآنی بیش از پیش گسترش یافته و نهادینه شود.

به گزارش مفدا، دکتر ابوالفضل ایرانی خواه عصر امروز در دیدار فعالان قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: دانشگاه علوم پزشکی میزبان فرهیختگان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی از سراسر کشور است و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی حسب رسالت والای خود در عرصه فرهنگ قرآن خدمات شایانی داشته است.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی قم به تبع این مساله و در راس تمام دانشگاه های علوم پزشکی کشور برنامه های ویژه تری داشته است که از جمله آن برنامه قرآنی طرح نسیم بهشتی بود که به عنوان الگو در سراسر کشور در جریان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بیان کرد: فعالیت های قرآنی باید گسترده تر شده و آنچه انتظار می رود این است که فرهنگ قرآنی در سراسر کشور نهادینه شود.

دکتر ایرانی خواه گفت: امیدواریم فعالان عرصه قرآنی الگوی رفتار قرآنی در سطح جامعه باشند؛ قرآنی شدن در حرفه پزشکی و درمانی قطعا نتایج پرباری را به جامعه خواهد رساند که پزشکان اهتمام جدی به این امر دارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.