چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

دانشگاه‌ها برای ثبت نام در مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی تا ۱۶ آذر فرصت دارند

برگزاری جام شطرنج در دانشگاه علوم پزشکی فسا در" آستانه روز دانشجو"

دانشگاه‌ها برای ثبت نام و شرکت در رقابت‌های شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در خزرآباد ساری برگزار خواهد شد، تا ۱۶ آذر فرصت دارند تا با ورود به سامانه نام‌نویسی کرده و اسامی ورزشکاران خود را اعلام کنند.

به گزارش مفدا، دانشگاه‌ها برای ثبت نام و شرکت در رقابت‌های شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در خزرآباد ساری برگزار خواهد شد، تا ۱۶ آذر فرصت دارند تا با ورود به سامانه نام‌نویسی کرده و اسامی ورزشکاران خود را اعلام کنند.

تاکنون ۳۵ تیم از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جهت حضور در مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ثبت نام و اعلام آمادگی کرده‌اند.

 مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور طی روزهای ۲۱ تا  ۲۸ آذرماه در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت واقع در خزرآباد ساری برگزار خواهد شد.

تیم‌ها به منظور حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده و با حضور در سامانه، ثبت نام به عمل آورده‌اند. تیم‌هایی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند، برای حضور در این رقابت‌ها باید وارد سامانه http://tbmfd.behdasht.gov.ir شوند.

پذیرش و ورود تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات روز ۲۱ آذرماه در خزرآباد ساری انجام خواهد شد و مراسم قرعه کشی و جدول بندی مسابقات ساعت ۱۱ صبح روز ۲۲ آذر ماه در محل برگزاری رقابت‌ها برگزار خواهد شد.

 این مسابقات به شکل «سوئیس تیمی» و در ۹ دور برگزار خواهد شد و هر تیم متشکل از چهار بازیکن، در این رقابتها حضور خواهند یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.