یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱

با دعوت انجمن اسلامی دانشگاه و حضور دانشجویان در کمپین سخاوت سرخ:

دانشجویان علوم پزشکی زنجان خون خود را اهدا کردند

در این برنامه که به استقبال دانشجویان همراه بود طیفهای مختلفی حضور داشتند

در پی اعلام نیاز به خون در سراسر کشور دانشجویان علوم پزشکی زنجان با راه اندازی کمپین سخاوت سرخ و حضور در سازمان انتقال خون به همت انجمن اسلامی، گرد هم آمدند تا خون خود را برای نیازمندان اهدا کنند.

به گزارش مفدا زنجان از روز یکشنبه ۱۰ آذر برنامه کمپین سخاوت سرخ به دعوت کمیسیون فرهنگی انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از دانشجویان برای اهدای خون آغاز شد. در این برنامه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای اهدای خون نام نویسی کرده و با سرویس هایی که توسط معاونت فرهنگی و اموردانشجویی هماهنگ شده از نقاط مختلف دانشگاه و دانشکده ها به سازمان انتقال خون منتقل می شوند.

در اطلاعیه ای که برای راه اندازی این کمپین منتشر شد اعلام شده است که: «در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و زمینه سازی برای ایجاد بستری مناسب جهت فرهنگ سازی و گسترش عمل خیرخواهانه اهدای خون در جامعه، انجمن اسلامی برخود واجب می داند که این کار خیر را با انجمن های علمی کاردرمانی، علوم آزمایشگاهی، پرستاری، بهداشت عمومی و شوراهای دانشگاه علوم پزشکی زنجان تقسیم نماید. از دوستان عزیز و فعالین دانشجویی خواهشمندیم در صورت تمایل به همکاری در این مهم، می توانند به روابط عمومی انجمن اسلامی پیام دهند». در ادامه این اطلاعیه تاکید شده است «دانشجویان عزیز میتوانند برای نام نویسی روز های دوشنبه و سه شنبه (۱۲و۱۳اذر ماه) به ایستگاه های نام نویسی در دانشکده پزشکی و پیرا پزشکی مراجعه کنند.
پس از اجرای این مرحله که از روز دوشنبه آغاز شد در دو روز سه شنبه و چهارشنبه ۱۳و ۱۴ آذر ماه سرویس هایی که دانشجویان را که از دانشکده پزشکی و پیراپزشکی مقرر شده بود به سازمان انتقال خون منتقل کنند در ساعت 17 حرکت کردند و دانشجویان در اقدامی جالب راننده یکی از سرویس ها را هم مجاب کردند تا در این امر انسان دوستانه شریک شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.