سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸

"کارگاه من خلاقم، پس هستم" برگزار شد

من خلاق هستم

کارگاه «من خلاقم، پس هستم» توسط کانون اسکناس و به مناسبت هفته فرهنگی دانشگاه در اتاق نشریات مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، مدرسی این کارگاه را  دکتر پیمان کیهان ور از اساتید دانشگاه و از پیشگامان حوزه استارآپ ها بر عهده داشت  و با استقبال دانشجویان مواجه گردید. در این کارگاه، حضار در چند دسته گروه بندی شدند و مشق خلاقیت کردند.

سنجش خلاقیت شرکت کنندگان و ارائه مطالبی جذاب در مورد خلاقیت و تاثیر آن در موفقیت دانشجویان در زندگی از مواردی بود که در این کارگاه مطرح شد. 
مرتضی عبدی، دبیر کانون اسکناس در گفت و گو با مفدا  تبریز گفت: پنج برنامه در هفته فرهنگی برگزار کردیم که هیچ کدام شبیه به هم نبود و این تنوع برنامه ها مخاطبان بیشتری را به دنبال داشت.
وی به نقش خلاقیت که کلید اولیه موفقیت مالی هم هست اشاره کرد و این برنامه را در راستای تحقق اقتصاد نوین دانست.

دبیر کانون اسکناس با بیان اینکه این کانون در سال ۹۷ در راستای آموزش اصول مهم اقتصادی و تربیت دانشجویانی توانمند، متعهد و کارآفرین شکل گرفته است، ادامه داد: این کانون در مدت فعالیت یک ساله خود در حوزه فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و تبیین مفاهیم اقتصادی درون گرا کارنامه قابل قبولی دارد. 

مرتضی عبدی در ادامه سخنانش، این کانون را محمل مناسبی برای دانشجویان علاقه مند به کسب توانمندی های اقتصادی، آموزش و حرکت به سمت ایجاد شرکت های استارت آپی و دانش بنیان در راستای تحقق تبدیل دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دانشگاه نسل سوم معرفی کرد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.