پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۰

تکلیف تیم‌های راه یافته به دیدارهای رده بندی و فینال مسابقات فوتسال مشخص می‌شود

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال خزرآباد ساری

در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در خزرآباد ساری در جریان است‏، امروز دو دیدار در ساعت ۱۰ و ۱۱ صبح برگزار می‌شود و تلکیف تیم‌های راه یافته به دیدارهای رده بندی و فینال مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مفدا، در ساعت ۱۰ صبح امروز پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه، دو تیم دانشگاه علوم پزشکی کردستان واردبیل با یکدیگر پیکار خواهند کرد تا برنده این بازی حساس و سرنوشت ساز یک پای فینال را مشخص کند.

همچنین در ساعت ۱۱ صبح امروز، تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی جهرم و دزفول در یک دیدار سخت به مصاف خواهند رفت تا تکلیف دیگر تیم صعود کننده به دیدار فینال نیز معلوم شود و دو تیم بازنده فردا نیز در دیدار رده بندی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

بر اساس گزارش خبرنگار مفدا، فردا جمعه ۲۹ بهمن‌ماه، دیدار رده بندی مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد تا سرنوشت تیم سومی این دوره از پیکارها مشخص شود.

همچنین دیدار فینال و سرنوشت ساز این دوره از مسابقات، راس ساعت ۱۰ صبح آدینه با حضور خیل عظیمی از تماشاگران و هواداران برگزار می‌شود تا تیم قهرمان و نایب قهرمان این دوره رقابتها مشخص شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.