سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد مطرح کرد:

از طریق مناظره سیاسی، پنجره جدیدی برای نگاه دانشجویان باز می شود

گزارش تصویری مناظره "قانون اعتراض یا اعتراض به قانون؟" در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: از طریق برگزاری مناظره سیاسی، پنجره جدیدی برای نگاه دانشجویان باز می شود که می‌توان در فضایی آرام هم به گفت و گو پرداخت و هم سخنان متفاوت و بعضا مخالف را شنید.

"کمیل مخدراتی" در گفت و گو با مفدا – گناباد، اظهار کرد: از سال گذشته به دنبال برگزاری یک مناظره در سطح دانشگاه بوده ایم و تلاش زیادی برای آن انجام شده است.

وی ادامه داد: برگزاری اولین مناظره بعد ازمدت‌ها در سطح دانشگاه، حساسیت هایی نیز به همراه داشته، ولی ریسک این ماجرا را پذیرفتیم؛ چراکه هدفمان به عنوان تشکلی که رشد فکری دانشجویان را جزئی از اهداف خودش می داند این بود که در فضای دانشگاه در زمینه سیاسی بتوانیم کاری را انجام دهیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: این برنامه بدون هیچ مشکلی در سطح دانشگاه برگزار شده و بازخوردهای مثبتی هم از سمت دانشجویان را شاهد بودیم و دو طرف مناظره نیز از فضای ایجاد شده راضی بودند.

مخدراتی افزود: همچنین برای دانشجویان بسیجی دست اندرکار مراسم نیز تجربه گرانبهایی از کار سیاسی و تشکیلاتی دانشگاهی به دست آمد که به یقین برای آینده این عزیزان بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان اولین مناظره قطعا انتقادات و کاستی هایی نیز وجود داشت، اما از مسئولان می خواهیم که با همکاری بیش از پیش مارا یاری داده و از دانشجویان نیز خواستاریم که پیشنهاداتشان را به ما انتقال دهند؛ چراکه قصد ادامه این حرکت در آینده در سطح دانشگاه هستیم که با کیفیت بیشتر و در ابعاد بزرگتر برگزار گردد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اذعان کرد: در پایان جا دارد از مسئولین دانشگاه و شهرستان، بسیج دانشجویی، دانشجویان دست اندرکار و همچنین دانشجویان شرکت کننده در مراسم تشکر بابت زحمات و همکاری هایشان تشکر کنیم.

شایان ذکر است به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، مناظره ناصر آملی (فعال سیاسی اصلاح طلب) و مصطفی باقرزاده (فعال سیاسی اصولگرا) با عنوان "قانون اعتراض یا اعتراض به قانون؟" با بررسی اعتراضات و اغتشاشات از ابتدای انقلاب تا ۹۸ ، شب گذشته در محل سالن همایش های کوثر این دانشگاه برگزار شد.

جهت مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.